Jump to content



FSX Thread.


def

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ea6gka

εχεις πτυχιο [ιλοτου ρε τρελε:D

οχι,μια και ο αδελφος ειναι κυβερνητης σε χαλαζικα αεροπλανα,εχω κανει καποια μαθηματα σε μονοκινητηρια(cessna),και απειρες βολτες με δικινητηρια θα βαλω φοτο συντομα

Link to comment
Share on other sites

ζηλευω λεμε ,

με τους εξομοιωτες ασχολουμε απο το 97 περιπου , ειμαι σε ικανοποιητικο επιπεδο πιστευω :cool::D

εχω προσγειωσει με επιτυχια εναν πραγματικο εξομοιωτη 737-200 στο αγγλια το 99, ειχε πλακα

Link to comment
Share on other sites

αν εχετε το flightsim 2004,τα συνιστω, τελεια γραφικα,ιδιως το trafic ειναι οτι καλυτερο εχει κυκλοφορησει αν ειστε σε κανενα μεγαλο αεροδρομια π.χ JFK(N.ΥΟΡΚΗ)μπορει να περιμενετε κανενα μισαωρο μεχρι να σας δωσει ο πυργος ελενχου το ελευθερο για take off

post-2401-1416072552,0722_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αρχική απάντηση από Vagelis2000

για πες μας τι ακριβώς είναι το ''ultimate Traffic''.

ειναι traffic στο αεροδορμιο απο αεροπλανα και στον αερα.δλδ οταν ζητησεις αδεια απο πυργο ελενχου να τροχοδρομισεις για τον διαδρομο που θα απογειωθεις στην πορεια της τροχοδρομισεις θα συναντησεις και αλλα αεροπλανα που πρεπει να περιμενεις να περασουν αυτα

η εσυ,αναλογα τι θα σου πει ο πυργος ελενχου.επισης στον αερα θα βλεπεις και αλλα αεροπλανα που πανε σε διαφορους προορισμους.Αλλα το μεγαλο τραφικ γινεται στο εδαφος.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από radpilot

Ποιά εταιρία είναι στις live photos ;

ειναι Ρωσικη εταιρια που κανει τσαρτερ το ονομα μου διαφευγει τωρα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagelis2000

Μα καλά δεν πετάς online (VATSIM, IVAO) ?

οχι,πεταω πραγματικα καποιες φορες,τωρα θα επιδιωξω να παρω ερασετεχνικο πτυχιο,αλλα στο flightsim2004 εχω στο 737-700ΝG 1500ωρες

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def [Σήμερα, στις 15:20]

οχι,πεταω πραγματικα καποιες φορες,τωρα θα επιδιωξω να παρω ερασετεχνικο πτυχιο,αλλα στο flightsim2004 εχω στο 737-700ΝG 1500ωρες

κατάλαβα......

΄΄ασχετος΄΄.

τo FS2004 αν δεν πετάς online με controllers, κανόνες ATC, airways κλπ, είναι για να παιζουν παιδάκια.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.