Jump to content



FSX Thread.


def

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από jogi [Σήμερα, στις 03:55]

Εμενα παλι δεν με εντυπωσιάζουν καθόλου. Τα σπίτια φαίνονται απιστευτα ψεύτικα, ο πιλότος το ίδιο. τα δέντρα ξεφυτρώνουν απο το πουθενα, χωρίς να υπάρχει συνάφεια με το εδαφος κλπ κλπ. Το far cry είχε κλάσεις καλύτερα γραφικα

ακριβως. δεν ξερω αν το far cry εχει καλυτερα γραφικα, αλλα αυτα που φαινονται στα screenshot δεν ειναι και τιποτα σπουδαιο: terrain απο φωτογραφιες υψηλης αναλυσης ala google earth, δεντρα και σπιτια πεταμενα, καθε σπιτι και αεροπλανο με το δικο του ηλιο με σκιες που δεν πεφτουν ολες μαζι σε μια κατευθυνση, καποια μαλιστα βρισκονται στον ησημερινο και δεν εχουν καθολου σκια, ενω ο γειτονας ειναι ατυχος και εχει. το αεροδρομιο στο 15ο post ειναι σε συννεφια και τα αεροπλανα γυρω του μεσα στο κατακαλοκαιρο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Johnakis12

http://www.projectmagenta.com/references/private.html

μερικοί τύποι είναι πολύ προχωρημένοι

ωραιο το παληκαρι:)

παντος το κοστος για ενα flightsim-home ανερχεται στα 30000ευρο που ρωτησα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

ψιλολογια , αν το θελεις και μπορεις τα λεφτα δεν ειναι εμποδιο :D

Γιωργο,ακριβως εγω το κουβουκλιο το εχω ετοιμο θα μπουν φοτο,αν ασχολεισαι με flight sim και εχεις το flightsim2004 στειλε με pm

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από demizz26

ειδικά οι υφές σε κάποια terrains είναι άθλιες.

συγνωμη κιολας φιλε μου αλλα εχεις δει flightsim σε αναλυση 1600χ1200?

που ειδες αθλειες υφες?σε ποιο flightsim?2000-2002?Που

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.