Jump to content



FSX Thread.


def

Recommended Posts

@def: με την Ελλάδα κάνουν τίποτα τα add ons που έχεις περάσει;

συγνωμη για την καθυστερηση τηςαπαντησης αλλα ελειπα.ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΟΤΑΤΑ ολα τα αεροδρομια της Ελλαδος

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη για την καθυστερηση τηςαπαντησης αλλα ελειπα.ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΟΤΑΤΑ ολα τα αεροδρομια της Ελλαδος

Μια παρατήρηση: Όσον αφορά το ρεαλισμό, τσέκαρε αυτό αν δεν το έχεις δει. Το πακέτο της Aerosoft δίνει βάση -κατά κύριο λόγο- στις πόλεις και τα κτίρια, ενώ το πακέτο Real Enviroment xtreme δίνει βάση σε sky, water και clouds κυρίως...

Υ.Γ. Εγώ πάντως τα έχω αμφότερα :D καθώς θα έλεγα ότι και τα δύο πακέτα.. σπέρνουν!

Ορίστε και για του λόγου το αληθές μερικές photos:

post-9787-1416073836,1267_thumb.jpg

post-9787-1416073836,2438_thumb.jpg

post-9787-1416073839,0323_thumb.jpg

post-9787-1416073839,0984_thumb.jpg

post-9787-1416073839,1405_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από Candyman
Link to comment
Share on other sites

Μια παρατήρηση: Όσον αφορά το ρεαλισμό, τσέκαρε αυτό αν δεν το έχεις δει. Το πακέτο της Aerosoft δίνει βάση -κατά κύριο λόγο- στις πόλεις και τα κτίρια, ενώ το πακέτο Real Enviroment xtreme δίνει βάση σε sky, water και clouds κυρίως...

Υ.Γ. Εγώ πάντως τα έχω αμφότερα :D καθώς θα έλεγα ότι και τα δύο πακέτα.. σπέρνουν!

Ορίστε και για του λόγου το αληθές μερικές photos:

τα εχω ολα τα πακετα:dance3:

Link to comment
Share on other sites

σας έχασα λίγο

εκτός απο το REX για ποιό άλλο πακέτο μιλάτε?

το FTX είναι για Αυστραλία μόνο αν κατάλαβα καλά

Aν δεν σφάλλω τραγικά είναι κάπως έτσι:

GEX=USA & Canada

REX = Upgrade για σύνεφα, θάλλασσες, και γενικά ρεαλιστικό περιβάλλον (nature) και όχι για τις πόλεις και τα κτίρια.

Link to comment
Share on other sites

ακριβώς

άρα αν δεν πετάτε Αυστραλία και Usa/Canada το FTX/GEX είναι άχρηστα

θα δοκιμάσω το ultimate terrain X Europe να δώ τί λέει

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.ΘΑ ΔΕΙΣ ΡΕΑΛΙΣΜΟ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ:)

Link to comment
Share on other sites

ακριβώς

άρα αν δεν πετάτε Αυστραλία και Usa/Canada το FTX/GEX είναι άχρηστα

θα δοκιμάσω το ultimate terrain X Europe να δώ τί λέει

Ώπα αδερφέ... τώρα το είδα. Να σε ενημερώσω πως για USA/Canada το GEX Εnhanced edition δεν είναι άχρηστο, αντιθέτως είναι ότι χρειάζεται καθώς ακριβώς αυτές τις περιοχές έχει χαρτογραφημένες. Μόνο για Αυστραλία δεν κάνει... :)

Φιλικά...

Link to comment
Share on other sites

εγώ μιλάω για Ελλάδα

και μάλλον σου ξέφυγε το

Δεν κατάλαβα ότι εννούσες πτήσεις Ελλάδα-Αυστραλία ή Ελλάδα-USA, κ.λ.π. (σωστά κατάλαβα τώρα, ναι?)...

Φαντάζομαι ότι για τέτοιες περιπτώσεις πρέπει να έχεις όλα τα πακέτα π.χ. για Europe, για USA κ.λ.π., αλλά αυτό θα το υποθέτεις/γνωρίζεις ήδη...

Πάντως το ultimate terrain X Europe δεν το έχω, και καλά έκανες που το ανέφερες! Θα το αποκτήσω προσεχώς! :D

Link to comment
Share on other sites

CAPTAIN μπηκανε και αλλοι στο χορο,aerosoft που ειναι μια πολυ δυνατη εταιρια στον χωρο των add για το flightsim-x,ηδη διαβασα οτι πολυ απολυμενοι απο micro την κανανε για την aerosoft

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.