Jump to content



Απο που GIGABYTE cooler ?


qwerty

Recommended Posts

Αν δεν κανω λαθος...''επισημος''αντιπροσωπος της gigabyte στην Ελλαδα ειναι η oktabit.....

αλλα πλεον δεν παιζει κανεναν μα κανεναν ρολο....πολλες εταιριες κανουν δικες τους εισαγωγες....

τι ακριβως ψαχνεις??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης

Αν δεν κανω λαθος...''επισημος''αντιπροσωπος της gigabyte στην Ελλαδα ειναι η oktabit.....

αλλα πλεον δεν παιζει κανεναν μα κανεναν ρολο....πολλες εταιριες κανουν δικες τους εισαγωγες....

τι ακριβως ψαχνεις??

Καταρχήν δεν είναι η Oktabit αλλά η Infoquest (δεν σας τα μαθαίνουν καλά εκεί στας εξοχάς...:p).

Κατά 2ον γι' αυτό το ''αλλα πλεον δεν παιζει κανεναν μα κανεναν ρολο....'' επέτρεψέ μου να έχω τις αντιρρήσεις μου (aka δοκίμασε να κάνεις rma σε ''εταιριες κανουν δικες τους εισαγωγες....'' και μπορεί να περιμένεις πολυυυυυ καιρό).

(please, μην αρχίσουμε την κουβέντα περί rma και αντιπροσωπειών).

Link to comment
Share on other sites

Η oktabit δεν ειναι με τιποτα μάλλον ενοουσες την Quest αλλα αυτοι δεν εχουν της ψύκτρες της GIGABYTE . Αυτό που θέλω ειναι να αγορασω κάποια κομματια που θελω σε χονδρικη τιμή. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από qwerty

Η oktabit δεν ειναι με τιποτα μάλλον ενοουσες την Quest αλλα αυτοι δεν εχουν της ψύκτρες της GIGABYTE . Αυτό που θέλω ειναι να αγορασω κάποια κομματια που θελω σε χονδρικη τιμή. Ευχαριστώ.

Έχει η Quest αλλά όχι πολλές και δεν τις ''διαφημίζει'' κιόλας.

Για τέτοιο προιόν πάντως (χαμηλής αξίας) και αν δεν έχεις ήδη συνεργασία με την Quest, δεν αξίζει τον κόπο να ασχοληθείς.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.