Jump to content



[hwbot] 3Dmark05 Ranking


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 614
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Το ανεβάζει κανονικά στο ORB, μου βγάζει ότι είναι οι έγκυροι οι drivers και όλα ΟΚ, απλά δεν μου το κάνει validate για να γίνει public και να μου δώσει το σωστό compare URL. Αν δεν έχω αυτό δεν μπορώ να το ανεβάσω στο Hwbot.

Έχεις δίκιο, για το Canyon Flight. Γενικά όλα τα σκορ που έβγαλα το το σαβ/κο δεν ήταν καλά. Τα έβγαζα το ένα μετά το άλλο καθώς είχα άγχος...:crazy: Πρώτη φορά έπαιζα με άζωτο μόνος μου και το μόνο που κοιτούσα ήταν πόσο έχει μείνει μέσα στη μπουκάλα.

35 λίτρα σε 16 ώρες.

Τουλάχιστον τώρα έφτιαξα μια βάση με σκορ και θα μπορώ σιγά - σιγά να τα βελτιώνω ένα προς ένα.

Είμαι τυχερός καθώς πέτυχα επεξεργαστή χωρίς coldbug. Μέχρι και -186 έπαιζε απροβλημάτιστα και νομίζω πως με κόβει η μητρική στα 630 FSB.

Το άλλο Σ/Κ θα δοκιμάσω πάλι.:fun:

Link to comment
Share on other sites

Το ανεβάζει κανονικά στο ORB, μου βγάζει ότι είναι οι έγκυροι οι drivers και όλα ΟΚ, απλά δεν μου το κάνει validate για να γίνει public και να μου δώσει το σωστό compare URL. Αν δεν έχω αυτό δεν μπορώ να το ανεβάσω στο Hwbot.

Καταρχάς συγχαρητήρια για τα σκορακια πολυ δυνατός για πρώτο session LN2 :clap:

...στο θέμα σου τωρα αυτο που δεν στο κανει publish για να σου δώσει το compare url ειναι κλασσικο prob αν κανεις save to bench(για να το ανεβασεις αργοτερα) και δεν το ανεβαζεις την ωρα που το ετρεξες, τρωει αυτο το κολλημα, το εχω παθει πολλες φορες ιδίως με 2κ03 :TD:

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ mortisboy. Όσο για το σκορ, δεν θα σκάσω. Αφού βγήκε αυτό χωρίς πολλά πολλά, την άλλη φορά θα βγει καλύτερο. Φαντάσου να βγάλεις κορυφαίο σκορ (μέσα στη 5άδα πχ) και να πάθεις τέτοια ζημιά...:baby:

Στο επόμενο session θα επικεντρωθώ μόνο στα 03 & 05 για να βγει το καλύτερο δυνατό σκορ.:flex:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
Καταρχάς συγχαρητήρια για τα σκορακια πολυ δυνατός για πρώτο session LN2 :clap:

...στο θέμα σου τωρα αυτο που δεν στο κανει publish για να σου δώσει το compare url ειναι κλασσικο prob αν κανεις save to bench(για να το ανεβασεις αργοτερα) και δεν το ανεβαζεις την ωρα που το ετρεξες, τρωει αυτο το κολλημα, το εχω παθει πολλες φορες ιδίως με 2κ03 :TD:

Τα σκορ ανεβαινουν κανονικα ακομα και αν χρησιμοποιεις τις free εκδοσεις? Γιατι εμενα δεν τα ανεβαζει ακομα και την ωρα που ολοκληρωνεται το τεστ...:confused:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.