Jump to content



car audio


blade_pan

Recommended Posts

Γεια σας παιδες.

Ψαχνω για car audio και ειμαι αναμεσα σε sony καιpioneer τα οποια τα βρηκα σε ενα αγγλικο site με πολυ καλες τιμες...

ποιο προτεινετε?

και αλλο ενα link για τπ sony :hi:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FLO [Σήμερα, στις 02:40]

Φιλε Πανο παρε κανενα Alpine να δεις την υγεια σου.

Σωστός ο FLO.Alpine στοιχίζουν αλλά παράλληλα είναι πολύ καλά.Γενικά κυκλοφορούν στα περισσότερα αμάξια με ICE κ.λ.π

Link to comment
Share on other sites

έχω το Pioneer δεν θυμάμαι ποιο, έκανε 130ε μαζί με εγκατάσταση (το πιο φθηνό που βρήκα) από Καλογερόπουλο στο Χαλάνδρι, το έχω σχεδόν ένα χρόνο, παίζει ατελειωτα και δεν έχει βγάλει κανένα πρόβλημα!

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να τσιμπάει από όσο το έψαξα τότε. Από ότι θυμάμαι πέρισυ τον Ιούνιο ήταν ο πιο φθηνός που είχα δει και το έβαζε και τσάμπα..

Τώρα να πας να δώσεις 639ε μόνο για την πηγή....ε συγνώμη. Εγώ πάντως δεν τα δίνω.

Τα ίδια Watt βγάζει, τις ίδιες λειτουργίες κάνει πάνω κάτω, ίδιους μηχανισμούς έχει

αλλά δεν έχει equalizer με μπάρες, ούτε με πίτα, ούτε τόσα πολλά φωτάκια α και το σημαντικότερο, ο ροοστάτης για το volume είναι + και - και δεν είναι στρογγυλό!

Πιστεύω ότι θα μπορέσω να ζήσω χωρίς αυτά και τα λεφτά που περισσεύουν να τα ρίξω για καλό ενισχυτή και ηχεία!

Βέβαια, δεν γνωρίζω αν τα πράγματα έχουν αλλάξει και έχουν βγει τίποτα άλλες ιστορίες για τις πηγές!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες τελεια η πηγη...

Φοβερη ποιοτητα και ηχος...η μονη μλκ ειναι πως για να παιξει dvd πρεπει να ειναι σηκωμενο το χειροφρενο και δεν ξερω τι να κανω,εχει κατι καλωδιακια και πως τα συνδεω με το χειροφρενο?:blink:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blade_pan

Παιδες τελεια η πηγη...

Φοβερη ποιοτητα και ηχος...η μονη μλκ ειναι πως για να παιξει dvd πρεπει να ειναι σηκωμενο το χειροφρενο και δεν ξερω τι να κανω,εχει κατι καλωδιακια και πως τα συνδεω με το χειροφρενο?:blink:

Αρχική απάντηση από blade_pan

Ok το γειωσα απλα και εγινε η φαση...και dvd,divx...

Αυτο ειναι επειδη σε πολλες χωρες απαγορευεται να παιζει dvd εν κινηση. Αλλα οι πιο πολλοι απλα το γειωνουν οπως εσυ! (/me guilty :))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.