Jump to content



Αγορά ποιοτικού αντιγραφικού προτάσεις


Prof_Chaos

Recommended Posts

έχω και benq και Liteon (παλιό μοντέλο). το πρώτο είναι σίγουρα κλασσεις ανώτερο σε ποιότητα κατασκευής και υποστήριξη, ειδικά το qsuite σου λύνει τα χέρια. Τα Liteon ήταν η συμπάθειά μου έχω πάρει cdrw - dvdrw και dvdrom liteon. έγινε διάσημη σαν εταιρία επειδή έβγαλε πολύ φθηνά προϊόντα που έκαναν την ίδια και πολύ καλύτερη δουλειά από τον κατά πολύ ακριβότερο ανταγωνισμό, ειδικά εποχή των πρώτων cdrecorder. τώρα όμως που οι διαφορές στις τιμες είναι μικρές θα πρότεινα benq για την ποιότητα κατασκευής και την υποστήριξη. Κάτι διάβασα στο cdffreaks πρόσφατα για συνένωση benq - litenon που δεν ξέρω τη αποτέλεσμα θα φέρει. Για το Lightscribe σαν ιδέα πολύ καλή αλλά μέχρι τα δισκάκια να κυκλοφορήσουν, και να έχουν τιμές παράμοιες με τα απλά δεν νομίζω να το προλάβουν αυτό τα σημερινά recorders, η εκτίμηση μου βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.