Jump to content



[Επείγον]Laptop ώς 1500�..


AN7 OverClocker

Recommended Posts

Καλησπέρα παίδες..

Ότι λέε ο τίτλος..

Τι θα προτείνατε για ένα Laptop ως 1500 ...αυτό που θέλω είναι αξιοπιστία και καλές επιδόσεις..

Προορίζεται για νοσοκομείο αλλά τα απογεύματα θα το δουλεύω εγώ...

Όσο πιο σύντομα απαντήσετε..τοσο το καλύτερο...γιατι απαξ και εγκριθούν τέτοια κονδύλια στο δημόσιο...δεν τα αφήνουμε ούτε λεπτό...ποτε δεν ξέρεις..μπορεί να του κατέβει του προιστάμενουν να το ακυρώσει...οπότε μένουμε με το πιο επιμμηκες...:p

Thanx εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Σε γνωστο υπουργειο που τυχαινει να γνωριζω παντως,ολα τα υπηρεσιακα notebook δινονται πλεον με περιορισμενα δικαιωματα στον χρηστη και οχι δικαιωματα διαχειριστη,οποτε δεν ειναι και για πολλα...αλλα.

Οχι οτι δεν μπορει να παρακαμφθει αλλα δεν θα ειναι ευχαριστο οταν ανακαλυφθει και αναφερθει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aggelopas

Σε γνωστο υπουργειο που τυχαινει να γνωριζω παντως,ολα τα υπηρεσιακα notebook δινονται πλεον με περιορισμενα δικαιωματα στον χρηστη και οχι δικαιωματα διαχειριστη,οποτε δεν ειναι και για πολλα...αλλα.

Οχι οτι δεν μπορει να παρακαμφθει αλλα δεν θα ειναι ευχαριστο οταν ανακαλυφθει και αναφερθει.

Εξαρτάται και απο την θέση που κάτεχεις στην ιεραρχία ;)

Και φυσικα δεν μιλάω για μένα;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vadergr

acer 5652 αφου ειναι για την δουλεια.

yep. 1500 δε βγαίνει?

μεγάλος σκληρός, 1gb μνήμη για το πρωί, 7600 και tv-tuner για τα απογεύματα, dual core δε μασάει γενικά.

θέλεις και αξιοπιστία όμως, εγώ με τα acer δεν έχω δει τίποτα τραβηγμένο αλλά στο lab πολλοί αμφιβάλλουν για την αξιοπιστία τους

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Sol

θέλεις και αξιοπιστία όμως, εγώ με τα acer δεν έχω δει τίποτα τραβηγμένο αλλά στο lab πολλοί αμφιβάλλουν για την αξιοπιστία τους

Αυτό είναι που με τραβάει λιγάκι πίσω...

Γιατί από την στιγμή που θα είναι και για δουλειά και θα ανήκει στο δημόσιο...άμα πάθει κάτι δεν θα είναι εύκολα τα πράγματα...

Το Asus 6ja(κάπως έτσι) τι λέει?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.