Jump to content



Αξίζει το Sony PSP για ένα "μεγάλο" παιδί;


yannis76

Recommended Posts

δε νομιζω να εχει online. εγω και 3 φιλοι μου πηραμε απο κει και ειχε με γραμμα Ε και F κατω απο το 220V καπου εκει στο πλαινο ταμπελακι. το Ε ηταν σιγουρα version2 και γινεται downgrade πανευκολα. και το F πρεπει να ειναι 2 αλλα δεν ειμαι σιγουρος.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες εχει κανεις γρατσουνια σε οθονη? Παρελαβα το psp και ειχε μια γρατσουνια προς το κεντρο. Περνω τη sony να δω πως μπορω να το αλλαξω και μου λενε να δωσω 130 ευρω για να μου δοσουν καινουρια κονσολα γιατι το psp δεν επισκευαζεται.

Ελεος ενα πλαστικο ειναι. Σας εχει τυχει?

Link to comment
Share on other sites

Μορφέα υπάρχουν σε πολλά καταστήματα τέτοιες παπάτζες.Έχω την εντύπωση πως κάτι τέτοιο έχει και το Πλαίσιο αν και δεν παίρνω όρκο.Πάντως αξίζεινα το δοκιμάσεις.Η γρατσουνιά είναι βαθιά ή επιφανειακή?

Link to comment
Share on other sites

Χμμ δυσκολο να πω. Δεν φαινεται τοοοσο μικρη αλλα ουτε και κατι τραγικο. Θα το παραγγειλω παντως να το δοκιμασω και μετα θα βαλω το protector.

Aν σας ενδιαφερει θα ποσταρω μετα τις εντυπωσεις

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από morfeas-dsl- [03-05-2006 20:13]

Χμμ δυσκολο να πω. Δεν φαινεται τοοοσο μικρη αλλα ουτε και κατι τραγικο. Θα το παραγγειλω παντως να το δοκιμασω και μετα θα βαλω το protector.

Aν σας ενδιαφερει θα ποσταρω μετα τις εντυπωσεις

Ενημερωσε μας καλητερα γιατι ποτε δεν ξερεις τι γηνετε :p

Με το protector δεν γιαλιζει η οθόνη????? ?????

Link to comment
Share on other sites

λοιπον δεν το εβαλα τελικα καθως διαβασα ουκ ολιγες περιπτωσεις οπου μετα απο λαθος εφαρμογη θολωσε η οθονη τους. Σε παιχνιδια οι γρατσουνιες δεν φαινονται καθολου οποτε δεν ρισκαρα.

Προτεκτορ πηρα αλλα οσο καλα και αν καθαρισα την οθονη του psp δεν εφαρμοσε καλα με αποτελεσμα να φαινονται σκονιτσες και μικρα ιχνη απο αερα,επομενως το αφαιρεσα.

Να πω πως εχω αλλαξει δυο φορες στο ppc χωρις κανενα προβλημα επομενως θεωρω σαν προβλημα αυτη τη φορα την κακη ποιοτητα του συγκεκριμενου protector

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.