Jump to content



Περιορισμό σε download/ upload (Net Limiter)


Qlim4X

Recommended Posts

Καλημέρα παιδες ψάχνω ένα πρόγραμμα για να μπορώ να πειορησω την ταχύτητα που κατεβάζουν ώστε να μην μου τρώνε την δικιά μου

Αν υπάρχει κάποιο τέτοιο πρόγραμμα και αν είναι δυνατών ο χρηστής να μην μπορεί να αλλάξει την ρύθμιση

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

thanks αλλα το Netlimiter εχει δυναττοτητα να κρυβετε και να μην το πιραζει κανεις αλλος????

Βρέθηκε το πώς να κρυφτή το icon

Επίσης έχει κανείς γνώσεις Πάνο στο net limiter pro 2.0.7???

Για ένα χεράκι βοηθείας???

Link to comment
Share on other sites

στο netlimiter 2 μια Beta που είχα, είχε επιλογή να το κρύβεις απο system tray,νομίζω έιχε και επιλογή να βάζεις password... Alexx μπορείς να επιβεβαιώσεις αν υπάρχει και στην εκδοσή σου?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JaguarOne

στο netlimiter 2 μια Beta που είχα, είχε επιλογή να το κρύβεις απο system tray,νομίζω έιχε και επιλογή να βάζεις password... Alexx μπορείς να επιβεβαιώσεις αν υπάρχει και στην εκδοσή σου?

Να βάζεις password δεν έχω δει αλλά βρήκα να μπορείς να κανείς remote use από άλλο pc η να ελέγχεις τα account του υπάρχοντος

Link to comment
Share on other sites

Εγω εκανα το αλλο. Εφτιαξα στα 2 pc που κανω share τν συνδεση μου ενα δευτερο account. Εβαλα το Netlimiter και το ρυθμισα ετσι οπως το ηθελα.

Μετα εκανα μπηκα σαν admin και εβγαλα το access πανω στο προγραμμα αυτο. Ετσι το προγραμμα τρεχει στους αλλους και δεν μπορουν να αλλαξουν τιποτα. Φαινεται/δεν φαινεται...;)

Και φυσικα δεν μπορει να το κλεισει με τιποτα! :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.