Jump to content



7300 GT


JohnnyX

Recommended Posts

Τζάμπα ρευμα και περιττή θερμότητα μέσα στο κουτί για επιδόσεις που μπορείς να έχεις με μία μόνο κάρτα στα ίδια λεφτα.....έτσι μου φαίνεται εμένα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount

Εσένα αν σου δινόταν μια επιλογή ανάμεσα σε 2 7300GT σε sli ή μιας μόνο κάρτας με τις ίδιες επιδόσεις...στα ίδια πάντα ευρόπουλα...τι θα διάλεγες?

Σαφως την μια καρτα.Αλλα αν σκεφτεις οτι εχουν 8 pipes ειναι δυσκολο να βρεις κατι αντιστοιχο (φανταζομαι) με 120ε/$

Ασε που με το sli θα πουλας και μουρη :p

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

καλή η 7300GT η απλή...

εγώ λέω να πάρω μια τέτοια...

7300GT DDR3

την ξέρετε???ποια είναι η άποψή σας???

το κακό είναι οτι την έχω βρεί μόνο εδώ όμως....

http://www.overclockers.co.uk/acatalog/7300_Series.html

Link to comment
Share on other sites

125 + μεταφορικά + το οτι αγοράζεις απ'έξω με οτι αυτο συνεπάγεται μου φαινεται ακριβά . Η κάρτα έχει 8pipelines , 128bit bus και η ddr3 δεν πιστευω να σώσει την κατάσταση μόνη της. Πές μας και σε τι μονιτορ παιζεις .

Απο Ελλάδα με +20e παίρνεις μιά τέτοια και είσαι πολύ καλύτερα. http://www.e-gate.gr/default.aspx?prodid=6829

Link to comment
Share on other sites

δεν το είχα δεί...ειχα δεί μια πιο κάτω που έχει (η τελευταία νομίζω) που είναι πιο απλή και πιο φτηνή και βγαίνει γύρω στα 110 τελική...και δεν είναι άσχημα....LG 1950SQ είναι το μόνιτορ....

Link to comment
Share on other sites

Ε εντάξει . 1280x1024 παίζεις οπότε η 7300 ΔΕΝ θα σε καλύψει . Counter strike source να παιξεις σου λέω εγώ που πλέον δεν ειναι και κανενα βαρύ game θα ψιλοσέρνεσαι . Αν σε παιρνει χτύπα την 7600gt .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.