Jump to content



X1800XT 256 ή 7900GT


SLN

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από drakoulis

Γιατί δεν περιμενεις για μια 1900GT, μπορει να έχει λίγα Pipes, αλλα περίμενε λίγο να βγεί στην αγορά.

Μόλις βγεί μπορεί να πέσουν κι άλλο οι τιμές.....Και πότε δεν ξέρεις μπορεί να βγεί και κάποια που να ξεκλειδώνει.

Πολλες προυποθεσεις βαζεις...

Link to comment
Share on other sites

Η πολλη σκεψη βλαπτει, αν δεν μπορεις να αποφασισεις μπορεις να καταφυγεις σε πολλες αρχαιες μεθοδους, οπως τα ζαρια, κορωνα/γραμματα, προς τα που φυσαει ο αερας, κλπ....

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τωρα αλλαγες δεν γινονται δεκτες γιατι ο καταστηματαρχης ειναι στριμμενο αντερο και δεν δεχεται κουβεντα. Συγκεκριμενα οι φρασεις "ο πελατης εχει παντα δικιο" ειναι αγνωστη! Φρασεις οπως "Σκασε, αυτο κανω τωρα!", "Ελεος ρε φιλε(ναδα)!", "Ασε μας στην ησυχια μας", "Χρωστας +2 ευρω ρε κλεφτη" ειναι οι διαλογοι που ελαβαν χωρα απο την μερια του! Λυπουμαι πραγματικα για την καταντια της.

Ευχαριστω ολα τα παιδια που βοηθησαν με την εμπειρια τους, ευχαριστω τους γονεις μου, τον μανατζερ μου, την οικογενεια μου που μου σταθηκε διπλα σε αυτες τις δυσκολες αποφασεις, τον σκηνοθετη μου και πανω ευχαριστω τον Θεο που ειναι διπλα μου και μου δινει δυναμη να μην σπασω το κεφαλι του ξαδερφου-Athens με τις ηλιθιες ιδεες του!!

Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 12:35]

Η πολλη σκεψη βλαπτει, αν δεν μπορεις να αποφασισεις μπορεις να καταφυγεις σε πολλες αρχαιες μεθοδους, οπως τα ζαρια, κορωνα/γραμματα, προς τα που φυσαει ο αερας, κλπ....

Φιλαρακο λαθος thread. Πατα με

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.