Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

Σταθερη η απαντηση μου.

Δοκιμασε και κρινε μονο σου, καθως και ολοι φυσικα.

Κατα τις ηδη απο καιρο υπαρχουσες δηλωσεις της ΑΤΙ οι official εχουν "ελειψεις", ειναι παλαιοτεροι, μικροτερο Lab number, κλπ.

Κι εγω περιμενω εντυπωσεις..

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κάποιο πρόβλημα με τους "δικούς" σου...το αντίθετο θα έλεγα. Οπότε δεν υπάρχει λόγος να αλλάξω...

+1 :T:

Και εγω λεω να μην το επιχειρησω. Ατιμαν για stable καταστασεις.

Link to comment
Share on other sites

Με τους final του atiman η 4870Χ2 στο bfbc2 έχει περίπου 10frame πάνω(όλα low). Βέβαια έχω ένα μικρό θεματάκι. Μετά την εγκατάσταση των drivers το gadget του ημερολογίου των win 7 δέν εμφανίζει γραμματοσειρά παρά μόνο το περτικαλί φόντο

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα Τους 10,3 του Ατιμαν... Μια ερώτηση μονο. καθαρό install ή μπορώ να τους περάσω απο πάνω; Είμαι με τους 10.2 official...
Καθαρή εγκατάσταση...οπως σου ειπα, uninstall>restart(safe mode)>driver sweeper>restart>install;)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ενω ποτε δεν ειχα προβλημα με το install των drivers της Ati προσπαθω απο χθες να βαλω τους 10.3 ενω εχω τους 10.2 και δεν μπορω επειδη μου κολλαει το install.Τι μπορει να φταιει;

Δηλαδη τι ακριβως κανει?

Παιδες γνωριζεται απο ποτε η ατι θα υποστιριζει 3D vision?

Οι 8.720.0 υποστηριζουν ηδη.

Αληθεια, κανεις δεν αναρωτηθηκε γιατι εχουν τετοιο Lab Number?

Έγινε επεξεργασία από atiman
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Atiman ξεκιναει το install φτανει η μπαρα μεχρι τη μεση και κολλαει μετα..Να δοκιμαζα unistall των drivers και μετα να δοκιμασω να τους βαλω; Παντα περναω τους καινουργιους πανω στους παλιους. Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα μια 5870 πανω σημερα γιατι την εκανα ρμα για ενα ξαδελφο μου και μου ειπε να του την δοκιμασω.καλα η καρτα ειναι γομαρι τσιμα τσιμα χωρεσε στο κουτι μου.ευτυχως που εχει τροφοδοσια απο πλαγια αλλιως δεν θα εμπαινε.ειχα τους 10.2 ηδη περασμενους και δεν την αναγνωριζε και αναγκαστηκα να βγαλω τους .2 και να βαλω τους .3.μετα οταν εβαλα την 4870 την δικια μου,την αναγνωρισε κανονικα και οι drivers.περιεργα πραματα....παντως επαιξα 5 λεπτα cod6 και απο 60-70 που ειχα με την 4870 ειδα κατι 140-150.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.