Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

αυτη που κατεβασα απο το game.amd.com γιατι δε κανουνε?

βλεπω οτι ειναι ακριβως ιδιο το Interface του δικου σου με το full catalust απο το game.amd.com.

Έγινε επεξεργασία από _K_Marios_
Link to comment
Share on other sites

Πολυ πιθανο, γι αυτο και σου ειπα να δοκιμασεις.

Με τους official τα πραγματα ειναι ομως ακομα χειροτερα, λειπει ολο το string.....

"ATI Mobility Radeon HD 4500/5100 Series" = ati2mtag_M9x, PCI\VEN_1002&DEV_9553 και ο αντιστοιχος driver.

Γι αυτο και για να σε βοηθησω (αν θελεις) ειπα να σου ανεβασω (για σενα) εναν ειδικο Mobility driver....

No problem my friend..enjoy.

Link to comment
Share on other sites

atiman εχω ενα Toshiba satelite L505-12Q και εχει την ATI Mobility Radeon HD 4650 1GB αν μπορεις να μου δωσεις κανενα mobility driver γιατι δυστυχως ενω εχει επισημα η ATI DRIVERS για ολα τα λαπτοπ δυστυχως για toshiba και κανα 2 ακομα λεει το γνωστο κοιταξε το support της εταιριας κτλ.

Έγινε επεξεργασία από giogio
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να κανεις οτι εκανε πιο πανω ο giogio?

@giogio, driver εχω, αλλα απ οτι βλεπω η toshiba την κλειδωνει μεσω Subvendor name. Θα δω τι μπορει να γινει και θα σου πω.

ok σε ευχαριστω προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

Για να μην ανεβαζω ολον τον driver, ας κανουμε μια πρωτη προσπαθεια.

Ερωτηση.. Εχετε κατεβασει και οι δυο σας απο το site τους 10.3_FINAL?

Απαντηστε και θα σας πω τι θα κανουμε..

τους εχω κατεβασει και βγαζει το γνωστο μηνυμα,αν εννοεις απο το site της ΑΤΙ που εχει support για τα λαπτοπ, το λεει και απο κατω οτι για toshiba sony vaio και panasonic δεν υποστηριζεται προς το παρον.

Έγινε επεξεργασία από giogio
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.