Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

To bug υπαρχει ακομα!!!!!(Στους 11.2)

Εγώ που τους έβαλα,βλέπω ότι έχει ελατωθεί κάπως αλλά ναι,υπάρχει ακόμα!!!

Τι παίζει ρε φούστη μου???!!!Δεν διορθώνεται αυτό???!!!Τι είναι πάλι αυτά τα κουλά!!!Α ρε με τους drivers τα έχω πάρει!

Link to comment
Share on other sites

ούτε εγώ το έχω -με τους 11.1-, smooth as silk είναι η κίνησή του. (τόσο όταν είχα 1x6950, αλλά και ούτε όταν πέρασα σε cf)

Έγινε επεξεργασία από papatsonis
Link to comment
Share on other sites

Εγω με τους 11.2 ειδα μεγαλη αυξηση στο 3dmark11

Να σου πω την αλήθεια και εγώ σε μερικά είδα μια ελαχιστη αύξηση.Απλά ενημερωτικά το πόσταρα.

Δεν βγάζεις άκρη με τα νούμερα,είναι να μην μπεις στο τριπάκι.

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εγω εχω το θεμα με τον κερσορα στην 5850 (ουτε ποτε το ειχα :p).Παρατηρησα ομως κρασαρισματα στο Metro 2033 τα οποια με τους 10,11 ή 10,12 δεν ειχα.Τους 11.1 δεν τους δοκιμασα.Και επιδοσεις ελαχιστα χειροτερες εως ιδιες.Παντως οχι βελτιωση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες σε 2 Χ 5970 με τους νέους/προσφατους drivers υπάρχει βελτιωση; Γιατι απο τα παλια reviews προκύπτει ότι ήταν μεγας τζιφος.

Έγινε επεξεργασία από amoustakas
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον το bug με το ποντίκι στην άνω αριστερή γωνία είναι στα crossfire setups πιο συχνά εμφανιζόμενο....πάντως με μια πρόχειρη ματιά στο google υποφέρει αρκετός κόσμος από αυτό και στο εξωτερικό!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.