Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

Οταν κανεις Windows εγκατασταση να μην εχεις ενεργη συνδεση με το internet και να κλεινεις τις αυτοματες ενημερωσεις απο την Microsoft.

Απο κει σου "ηρθε" η ενημερωση....

Ναι, να τους βγαλεις αυτους τους οδηγους....

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=9179]atiman[/MENTION], εγώ που είμαι με την γρια 4890 ακόμα, ποιον να βάλω κυρίως για bf3?

Είμαι με τον δικο σου 8.932.0 και στο bf3 δεν.. Και δεν θυμάμαι ποιόν είχα πριν για να γυρίσω..

Link to comment
Share on other sites

Οταν κανεις Windows εγκατασταση να μην εχεις ενεργη συνδεση με το internet και να κλεινεις τις αυτοματες ενημερωσεις απο την Microsoft.

Απο κει σου "ηρθε" η ενημερωση....

Ναι, να τους βγαλεις αυτους τους οδηγους....

σε ευχαριστώ για την απάντηση. :T:

Link to comment
Share on other sites

Official 12.1 preview hotfix http://www2.ati.com/drivers/hotfix/catalyst_12.1_preview/amd_catalyst_12.1a_preview_win7_32-64.exe

http://www2.ati.com/drivers/hotfix/catalyst_application_profiles/amd_catalyst_11.12_cap2.exe'>11.12_cap2

Οχι για καρτες 7000.

Έγινε επεξεργασία από atiman
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=9179]atiman[/MENTION] Οντως ο 8.941.5.0 ειναι ο καλυτερος οδηγος μεχρι τωρα για BF3. :T:

Ναι, συμφωνουμε, θα υπαρξει και βελτιωμενος ακομα, αλλα η βαση που θα ακολουθηθει θα ειναι πανω εκει.

Που να τον δεις στην διπλη....

ο Official 12.1 preview hotfix ποιά Catalyst Version έχει;

την 8.932.0 μήπως;

Οχι, παραμενει το ιδιο version ID.

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγές μόνο για το RAGE βλέπω, οπότε δεν θα δοκιμάσω αφού παίζω μόνο BF3.

Έγινε επεξεργασία από denz
Link to comment
Share on other sites

Ναι, συμφωνουμε, θα υπαρξει και βελτιωμενος ακομα, αλλα η βαση που θα ακολουθηθει θα ειναι πανω εκει.

Που να τον δεις στην διπλη..

Οχι, παραμενει το ιδιο version ID.

Εγώ πάντως θα το δω το Σάββατο. Με όλα στο max, τι min average και max fps να περιμένω στα 1920*1080;

Μπορείς να δώσεις ένα link για αυτόν να τον έχω κατεβασμένο για αύριο;

Στο trifire 5870 θα βελτιώνει τίποτα; Να τον δοκιμάσω;

-edit- Τελικά τον έχω κατεβάσει και τον έχω δοκιμάσει στο trifire 5870 - αλλά δεν μου είχε "κάτσει" καλά...

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον για εμενα, κατοχο 1Χ5870, ο καλυτερος driver μεχρι στιγμης για gaming/BF3 ειναι ο 12.2 January 1 (8.941.5)

Atiman αν βγει κατι το λες εδω, αφου δεν παρακολουθω "στενα" το φορα σου.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θα το δω το Σάββατο. Με όλα στο max, τι min average και max fps να περιμένω στα 1920*1080;

Αυτο δεν εξαρταται μονο απο τον driver και τις καρτες, οποτε δεν μπορω να πω κατι.

Βαλε εσυ αυριο το πρωτο ποστ σε crossfire (η πρωτια πρεπει να ανηκει σε εσας) και μετα θα βαλω εγω απο το "τερας"....

Λοιπον για εμενα, κατοχο 1Χ5870, ο καλυτερος driver μεχρι στιγμης για gaming/BF3 ειναι ο 12.2 January 1 (8.941.5)

Atiman αν βγει κατι το λες εδω, αφου δεν παρακολουθω "στενα" το φορα σου.

Αυτο ακριβως εχω γραψει και στο φορα μου, και αυτο συζηταμε εκει..

Αυριο, θα εχουμε τον 8.942.1.

Link to comment
Share on other sites

Με τους τελευταιους, τουλαχιστον στο δικο μου συστημα, το BF3 ειναι εντελως unplayable....δεν ξεκιναει το παιχνιδι καν και παγωνουν ολα....

Ξαναγυρισα στον 8.941.8 και ολα καλα :)

Link to comment
Share on other sites

Ποιούς να Drivers να βάλω εγώ atiman για 6970 cf? έβαλα τους 12.1 preview a αλλά μπίκα και στο site σου να κάνω έναν κωδικό και μου λεεί το mail δεν είναι εγκυρο και έκανα με έναν άλλον αλλά δεν θυμάμαι το το passw απο το mail και θέλει ενεργοποιήση.. name sfirculitu

Link to comment
Share on other sites

τελικα αυτο που παρατηρω,ο καθενας βαζει το οτι να ναι,δλδ δεν εχουμε καταληξει απο κοινου σε εναν "καλο" driver.

απο την αλλη εχω την εντυπωση οτι για την 7970 δεν εχει βγει κατι σοβαρο ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.