Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

ρε συ ειναι γεγονος οτι η καρτα σε καποια παιχνιδια δεν τα παει καλα οχι επειδη δεν εχει την δυναμη αλλα επειδη το παιχνιδι δεν υποστηριζει...

προσωπικα στα παιχνιδια που παιζω εγω δεν με χει κρεμασει καθολου αφου ειμαι στα ιδια φρειμς και σε καποιες περιπτωσεις σε πολυ καλυτερα...απο οτι με την ουλτρα..

τωρα το μονο που μας μενει ειναι καλυτερο support απο πλευρας παιχνιδιων και υποστηριξη 4πυρινο κροςφαιρ και σε xp κατι που ομολογουμενως με χαλασε..

ειναι απλα τα πραματα μην τα κανετε συνθετα....εχεις μια πολυ δυνατη διπυρηνη καρτα σε καλη τιμη ..που απλα περιμενει και το αναλογο εδαφος για να τρεξει οπως πρεπει..

Link to comment
Share on other sites

Πουλόπουλο δηλαδή, με 600MHz πάνω ΚΑΙ DDR3.

Dem, τρέξε κι εσύ ένα και τράβα κανα shot, εγώ ίσως αργότερα σήμερα τους βάλω και κάνω δοκιμές - θα τις περάσω στο διάγραμμά μου.

C2D @ 3.0 / DDR2 800 4-4-4-12. / AW9D 975 / ΧP / 8800GTX

174.20*

174sp12.jpg

*εχω αλλαξει πάλι drivers μπας και δεν κρασαρει ο ασασινος που έχω πάρει για το XboX360 μου

οι 174.16 ήταν λιιιγο καλυτεροι - οι .31 ειναι χαλι, αλλα οk beta ειναι.

θα κανω και ενα format που ετσι κι αλλιως το χρειαζεται(καλα στην ουσια δεν το χρειαζεται) το pc και θα το ξανατρεξω.

Link to comment
Share on other sites

εβαλα τους 8.3 και το ccc εχει προβλημα

δεν ανοιγει!

το παταω και δε γινεται τιποτα...:computer:

ακριβως τα ιδια μου κανε και μενα...εβαλα 8.3 και εβγαζε errors μετα ξαναβαλα τους 8.2 τα ιδια...του τραβηξα ενα φορματ και ισιωσε ..και οι 8.3 μπηκαν μια χαρα..:D

Link to comment
Share on other sites

δεν εχουν δωσει πιστευω τιποτα παραπανω...λιγο πιο stable ειμαι απο οτι βλεπω γενικα..αλλα νομιζω ηθελαν να βγαλουν στην φορα το crossfirex αυτο τους εκαιγε...γιατι ηταν αρκετος κοσμος που περιμενε με dual ραντεονΧ2

Link to comment
Share on other sites

δεν εχουν δωσει πιστευω τιποτα παραπανω...λιγο πιο stable ειμαι απο οτι βλεπω γενικα..αλλα νομιζω ηθελαν να βγαλουν στην φορα το crossfirex αυτο τους εκαιγε...γιατι ηταν αρκετος κοσμος που περιμενε με dual ραντεονΧ2

Ναι και εγώ αυτό πιστεύω.Από τους 8.4 και μετά παίζει να δούμε καμιά διαφορά στις επιδόσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.