Jump to content



Ρίξτε καμιά ιδέα για μόντα


deninho

Recommended Posts

εγω παντως επιμενω να κοιταξεις τη φαση με το "φινιστρινι". :hehe:

δεν ειναι και τοσο μικρο και βλεπεις πολυ στο εσωτερικο του κουτιου..

αν το ξεσκισεις το πλαινο με το ντρεμελ πας και παιρνεις ενα ετοιμο με παραθυρο (40 ευρω :woot: ) και εισαι τζετ :p :p

Link to comment
Share on other sites

σαφως συμφωνω οτι αν φτιαξεις κατι μονος σου το χαιρεσαι περισσοτερο αλλα λεω για την περιπτωση που γινει μια στραβη και το πετσοκοψει το πλαινο :p

τοτε εχει τη δυνατοτητα να παρει το αλλο πλαινο και δε θα παει χαμενο ολο το κουτι ;)

αυτο το ειπα επειδη τον ειδα λιγο διστακτικο τον deninho :)

υγ. αντε να δω ποτε θα φτιαξω το δικο μου..

Link to comment
Share on other sites

Σαφως θελει πολυ προσοχη και την στηγμη που βγαζεις το σχεδιο με τον μαρκαδορο καλο ειναι να αφησεις 1 εκ. για τυχων λαθη :baby: Και εγω διστακτικος ημουν αλλα αξιζε των κοπο!!!:baby: Λοιμπον οταν γινει με το καλο το κουτι περιμενουμε φοτο:jump:

Link to comment
Share on other sites

Πολωνος ειμαι:p :P Και το καλυτερο ειναι νε βρεις τους δισκους με πλεγμα απο κατω γιατι αντεχουν πιο πολυ απο τους κανονικους. Στην Αθηνα μαλλον θα τους βρεις σε καθε χροματοπολειο χωρις προβλημα, γιατι εδω στην Αιγινα περιμενα μια εβδομαδα να τα φερουν:rant: :rant:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Mainframe [13-06-2006 17:23]

Παιδία συγνώμη που ξαναρωτάω αλλά το χρειάζομαι επειγόντως.. Plexy ---- που το βρίσκει κάποιος στην Αθήνα και πόσο?

θα βρεις στο multirama extreme στη Στουρνάρη. Είναι 50χ50 και έχει περίπου 14ευρώ. Έχει και στο Πλαίσιο με τα είδη ζωγραφικής (πάλι στη Στουρνάρη) είναι 30χ40 και έχει περίπου 6 ευρώ. Ελπίζω να φώτισα:D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.