Jump to content



Προτείνετε μου ένα καλό modem/router για ασύρματο adsl στο σπίτι.


helloween

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από helloween

Μόλις το σετάρω θα σας πω τις εντυπώσεις μου.

Ενας μηνας κοντα!Ακομα να το σεταρεις?:D

Αντε και θελω να παρω κ γ!

Βασικα ειμαι αναμεσα απο το usr 9108 και το ZYXEL PRESTIGE 660HW...:confused:

Link to comment
Share on other sites

Βασικα ειμαι αναμεσα απο το usr 9108 και το ZYXEL PRESTIGE 660HW...

Και εγώ έχω καταλήξει στα USR 9108, Zyxel 660HW και 661HW. Δε ξέρω κατά πόσο είναι αντιπροσωπευτικό και αξιόπιστο το συγκριτικό του pc-magazine (τ.05/06), αλλά τα zyxel κινήθηκαν στις πρώτες θέσεις σε σχέση με το 9108 που κατέλαβε τις τελευταίες, όσον αφορά στις ταχύτητες downloading. Ποιες είναι οι διαφορές του 660 με το 661;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον χαρακτηριστικα για το P-660HW Series και για το P-661HW Series ...

Και καλα το 661 υποστηριζει vpn και antivirus...Το τελευταιο θελει licence - aka money!:nothing:

Απο τιμες το 660HW ειναι γυρω στα 115 απο Ελλαδα...ενω το 661HW δεν υπαρχει Ελλαδα??!?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sorry που άργησα να ποστάρω για το ZYXEL PRESTIGE 660HW. Οι πρώτες εντυπώσεις είναι ότι είναι πολύ εύκολο στο σετάρισμα εως παιδαριώδες και πολύ λειτουργικό. Περιέχει ενα πλήρες και λειτουργικό firewall μαζί με content filtering. Περιλάμβάνει οδηγίες σε μορφή pdf για περισσότερη ευκολία. Ρωτήστε με ότι άλλο θέλετε. Γενικά πολύ ευχαριστημένος όσο και ρό πρόλαβα να το δουλέψω

post-2709-1416072703,8518_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

Μόνο που το dc++ χρησιμοποιεί 1 connection / χρήστη :tomato:

Ανάλογα τον client, αν έχεις Mod και όχι την πατάτα τον αρχικό + υποστηρίζεται multisourcing έχεις πολλές συνδέσεις ταυτόχρονα σε 1 αρχείο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.