Jump to content



Προτείνετε μου ένα καλό modem/router για ασύρματο adsl στο σπίτι.


helloween

Recommended Posts

Θα ήθελα να μου προτείνετε ένα modem/router για ασύρματο adsl στο σπίτι. Εγώ γέρνω στην απόφαση να πάρω το us robotics 9108 έχετε κάτι κάλυτερο από την εμπειρεία σας να μου προτείνετε?:banging:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από helloween

ωραία! Θα ήθελα να μάθω αν αυτά που μου προτείνετε τα έχετε σετάρει για να δουλεύουν με το dc++ με ενδιαφέρει γιατί το χρησιμοποιώ αρκετά

Αρχική απάντηση από dellman

To zyxel αντέχει πάρα πολλά connections. Το usr δεν με έχει πείσει

Μόνο που το dc++ χρησιμοποιεί 1 connection / χρήστη :tomato:

Καλές οι καραμέλες, αλλά με μέτρο :p

Το usr πάντως που έχω πολύ συμπαθές, με τα πολλά connection αντέχει, αλλά δεν αντέχει πολλά πολλά η γραμμή μου.

Τώρα για το zyxel περιμένουμε τις εντυπώσεις σου helloween ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris [Σήμερα, στις 02:14]

Μόνο που το dc++ χρησιμοποιεί 1 connection / χρήστη :tomato:

Καλές οι καραμέλες, αλλά με μέτρο :p

Το usr πάντως που έχω πολύ συμπαθές, με τα πολλά connection αντέχει, αλλά δεν αντέχει πολλά πολλά η γραμμή μου.

Τώρα για το zyxel περιμένουμε τις εντυπώσεις σου helloween ;)

εχώ το 9107 πλήρως απογοητεύμενος τορρεντ κλιέντ δεν μπορώ να ανοίξω εγώ δεν το πα για το dc++. Δυστυχώς δεν τρώω καραμέλες :p
Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα τα USR μετα απο πολυ ψαξιμο εχω φτασει στα εξης συμπερασματα:

Το 9107 εχει λιγη μνημη και συμφωνα με τους περισσοτερους που το εχουν δεν αντεχει πολλες συνδεσεις.

Το 9108 ειναι αλλη ιστορια, εχει περιπου την διπλασια μνημη και ειναι απο τα πλεον αξιοπιστα ρουτερακια.

Τα zyxel ειναι επισης καλη επιλογη, με τα μοντελα που ληγουν σε 2 (τσουχτερη τιμη) να πλησιαζουν τα cisco.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.