Jump to content



Αν νομιζεται οτι το Ban ειναι δίκαιο τοτε ψηφίστε


Qlim4X

Αν νομιζεται οτι το Ban μου ειναι δίκαιο τοτε ψηφίστε  

1 member has voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Γεια σας παιδια,

Είμαι φίλος του Dr.Paneas και με παρακάλεσε ο Πάνος, να δουν τα μέλη του thelab.gr οτι είναι

άδικο του ban του.

Παρακαλώ μην διαγράψετε το post, αφήστε να το δουν ολα τα μέλη, δημοκρατία έχουμε. Δεν θελει να φανεί κατι, απλα θελει να

γνωρίσει ο λαος του thelab τι συμβαίνει και ειναι Banned.

Λεγομαι Πάνος ή Dr.Paneas και δεν μειώνω κανέναν. Ισα ισα που κάνεις με κανει

ο,τι θέλει επειδή ειμαι καπως "καλοκάγαθος". Ο Κύριος με το ψευδόνυμο Chosen με προκαλούσε διαρκώς μέσα από τα μυνήματα

του μεσα στο forum .

Σας παραθέτω ενα κείμενο για να δείτε κι εσείς ποσο προκλητική είναι η συμπεριφορά του.


[quote]
Και φαντάζομαι Πανέα, οι γονείς σου δεν σκέφτηκαν ποτέ ότι η κυβέρνηση έχει τη λύση αλλά δεν κάνει
τίποτα γι'αυτό, προφανώς πιστεύουν ότι οι λύση είναι "να φύγουν οι ξένοι από τη χώρα μας"
και το ΛΑΟΣ και ο Καρατζαφέρης τους ταϊζει μπόλικη λάσπη στο μυαλό.
[/quote]

[quote]
Α ρε Πανέα, αν δεν ήξερα άλλα 100 τυπάκια σα την πάρτη σου, θα δήλωνα σοκαρισμένος
[/quote]

[quote]
Καμιά φωτό της ουλής από τη μαχαιριά, παίζει;
[/quote]

[url]http://members.lycos.co.uk/druidspage/ouli.jpg[/url] οριστε και η φωτογραφία για τους δύσπιστους.

[quote]
Δε ξέρω παιδιά, ίσως και να είμαι πιο διαλλακτικός επειδή δεν έζησα την ζόρικη ζωή* του Πανέα.
*ζόρικη ζωή=μαχαιρώματα, μπουνίδια, μαθήματα πιάνου και κιθάρας (κατ' οίκον), φροντιστήρια γαλλικών, 17 χρόνια ξυπνήματα χωρίς καφεϊνη κλπ

Αρχική απάντηση από Chosen
Καμιά φωτό της ουλής από τη μαχαιριά, παίζει;
φαντασιωσεις, νομιζει οτι η σκωληκοειδιτης του ειναι μαχαιρια
[/quote]

[quote]
Τελικά βάρεσε στο δόξα πατρί η καφεϊνη, ε;
[/quote]

Εγω, ο Πανος, έκανα πριν καιρό μια σύσταση στον διαχειριστή RootX να μιλησει στον Chosen και του ζήτάω να ληθεί το θέμα

προσωπικά (μεσω PM ή MSN). Παρόλα αυτα δεν πήρα απάντηση.

Αντίθετα, ο κύριος Chosen εκανε ban εμένα, για το παρακάτω:


[quote]
Αρχική απάντηση από Dr.Paneas
Καλα ειστε χαζοί (για να μην τιποτα πιο βαρυ) ;


[b]Chosen:[/b]
ok, από Δευτέρα πάλι...
Κι αν μέχρι την Δευτέρα, δεν έχεις μάθει να κάνεις διάλογο,
χωρίς να θίγεις ανθρώπους, και χωρίς να προσπαθείς να μας πείσεις
ότι ό,τι διάλεξες εσύ, είναι το καλύτερο και πρέπει να το κάνουν όλοι,
μην στεναχωριέσαι. Εδώ είμαστε εμείς [/quote]

Σύμφωνα με τα παραπάνω, ο Chosen παρατράβηξε το σχοινί και πιθανόν επειδή είναι φίλος ή τελος παντων έχει καποιο

ας μου επιτραπεί η έκφραση "μεσον" στο forum, εκφραζεται πιο ελεύθερα και ξεχνάει τους κανόνες ο ίδιος. Ισως αν ήταν

απλό μέλος, όπως εγώ, να είχε δεχθει αυτός το ban και οχι εγώ.

Είμαι μέλος στο thelab.gr από το 2003 και στο pctech.gr απο το 2000 καθως και στο τεχνοκοσμος.com και στο pctechnology

είμαι τρελός με τα PC και θελω να βοηθήσω οσο το δυνατον παιρνάει από το χέρι μου. Βλεπετε εχω γραψει δυο Linux Guides

που δεν υπάρχουν καλύτεροι στην Ελλάδα και προτίμησα να τους γραψω ως μυνημα εδω, στο thelab.gr, για εσας, για το καλό του

forum. Εχψ ερθει και στον Καφέ της Παρασκευης (1-2 φορες μου ειπε) και γνωριζω απο κοντα τον Jax, τον Vagouridi και τον eleven.

Νομίζω γνωρίζω για τον Chosen (αν ειναι φαλακρος μου είπε τοτε εχουν συστηθεί την τελευταια φορα που πηγα να δώσω

εναν P3 στον Vagouridi).

Το θεμα είναι οτι έχω στεναχωρεθεί με όλη την κατάσταση και πιστεύω πως δεν μου αξίζει το ban.

Ρωτήστε τα παιδια που προανέφερα για το "τι άτομο" ειμαι".

Πάντως θελω να σας πω, πως ακόμα και αν με κρατήσετε banned, δεν έχω κατι μαζι σας, γιατι ποτέ μου δεν κρατάω κακία

σε κανεναν (εκτός απο τους αλβανους-ρωσους κλπ που μας την έπεσαν εκεινο το βραδυ).

καλη νύχτα σε όλους σας

και σκεφτείτε το

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.