Jump to content



γιατι το share στο DC εξαφανίζεται?


morph

Recommended Posts

Μου έχει συμβεί 2 φορές το εξής μυστήριο: μετά από καποια επανεκκήνηση εξαφανίζεται τελείως το share του DC. το αρχείο hash index είναι στη θέση του όμως. Τί γίνεται, μήπως ξέρει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

οι τελευταιες εκδοσεις απο τι ακουσα απο αλλο φορουμ εχουν αρκετα προβληματα,μπορει απο αυτο. εγω εχω την ο.674 που λεμε ειναι η ποιο αξιοπιστη αυτη την στιγμη.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για την αργοπορία. Λοιπόν έχω την 0668 και 0674. Το πρόβλημμα το παρουσίασε και με τις 2 (σε διαφορετικές χρονικές στιγμές, βέβαια)

Οταν λες ρεσεταρισμα? Οχι. απλώς το έκλεισα. Πήγα ταξίδι. Επέστρεψα. Το άνοιξα και το file list είχε γίνει μαγική εικόνα! Το ευτύχημα είναι, βέβαια, οτι καθώς τα προσέθετα πάλι, δεν χρειαζόταν hash index μιας και είχε κρατήσει την παλαιά λίστα. Αλλα δεν μπορώ να καταλάβω, εφόσον η λίστα ήταν στη θέση της και ΤΙΠΟΤΑ δεν είχε αλλάξει, πώς γίνεται να δείχνει 0 στa shared ?!?

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για την αργοπορία. Λοιπόν έχω την 0668 και 0674. Το πρόβλημμα το παρουσίασε και με τις 2 (σε διαφορετικές χρονικές στιγμές, βέβαια)

Οταν λες ρεσεταρισμα? Οχι. απλώς το έκλεισα. Πήγα ταξίδι. Επέστρεψα. Το άνοιξα και το file list είχε γίνει μαγική εικόνα! Το ευτύχημα είναι, βέβαια, οτι καθώς τα προσέθετα πάλι, δεν χρειαζόταν hash index μιας και είχε κρατήσει την παλαιά λίστα. Αλλα δεν μπορώ να καταλάβω, εφόσον η λίστα ήταν στη θέση της και ΤΙΠΟΤΑ δεν είχε αλλάξει, πώς γίνεται να δείχνει 0 στa shared ?!?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.