Jump to content



Hello, I'am a Mac


harogeo

Recommended Posts

Excellent Job!!!!!

Καλοδουλευτο το μηχανημα!

Αν και δεν ειμαι fan ουτε των laptop αλλα ουτε και των apple πρεπει να παραδεκτω οτι το μηχανημα με εντυπωσιασε ιδιαιτερα! (τοσο η εμφανιση του οσο και το νεο OS). Οι led οθονες απεικονιζουν με ιδιαιτερη "ζωντανια" τα χρωματα !!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ και πάλι για τα σχόλια σας!

Σουπερ η παρουσιαση! Μπραβο. ;)

Να φανταστω πως το εργαλειο δεν μπορεις να το παρεις χωρις OS ε;

Παιρνει windows σε dual boot;

Υ.Γ. εχεις macbook, iphone, imac, παρε και εναν ibob να ολοκληρωσεις την συλογη! :p

Βασικά δεν μπορείς να το αγοράσεις χωρις λειτουργικό!Ευτυχώς!:p

Γιατί έτσι και αλλιώς πολλά από τα features του είναι φτιαγμένα για αυτό το hardware

Windows παίρνει είτε μέσω του bootcamp(εφαρμογή που διαθέτει το λειτουργικό) είτε με την χρήση κάποιου 3rd party programm.Υπάρχουν αρκετα με πολλές και ωραίες δυνατότητες.

Υ.Γ. Μπα προτιμώ αυτό!

Και κάποια βιντεοζ για τον mac-ninja

1. Το ένα από τα τρία νέα mac ads με αφορμή την κυκλοφορία των win7!

Gk4FIIkKXdw

2. Το πρώτο διαφημηστικό για τον πρώτο Mac του 1984

OYecfV3ubP8

3. Η περσινή παρουσίαση του aluminum Mac Book Pro με στιγμιότυπα από την κατασκευή του.(Τελικά κάποια πράγματα είναι πολύ απλά για να είναι αληθινά:p.Με καταλαβαίνεις)

L8jENwDPHfo

4. Και η φετινή παρουσίαση της νέας επαναστατικής μπαταρίας lithium polymer που φέρουν όλα τα macbook pro.(και μετα τον Οκτώβριο και τα απλα white macbook)

AiErI2f52Ho

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εκπληκτική παρουσίαση!!

Άπαιχτος Γιώργο!

:respect::respect::respect:

:finger006::finger006::finger006:

Λογικά σε κανα μήνα θα το χτυπήσω κι εγώ αλλά σε 13,3"

Απαράδεκτος που δεν είχα απαντήσει τόσο καιρό και είμαι και MAC Owner... :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.