Jump to content



Υπάρχουν 19άρες TFT με ανάλυση 1600x1200?


ang3l

Recommended Posts

Μετά από την ολική αναβάθμιση του συστήματός μου τον Μάρτιο μετά από ένα ατύχημα με το BIOS, ήρθε η σειρά της οθόνης. Είμαι πολύ κοντά στην απόφαση για την Philips 200W6CS, αλλά θέλω να ρωτήσω αυτό που λέει και το θέμα προτού κάνω κάποια κίνηση! Υπάρχουν 19άρες TFT με ανάλυση 1600x1200? Πιστεύω ότι θα προτιμούσα αυτή την ανάλυση από το "πρωτότυπο" 1680x1050. Εδώ και 4-5 χρόνια είμαι με μια Sony CRT 17άρα, δουλεύω σε 1280x1024 και θα προτιμούσα με την αλλαγή να κερδίσω και σε ύψος εκτός από το πλάτος της wide.

Ξέρω πως η Philips είναι θεική, lets stick to the subject :)

Link to comment
Share on other sites

πριν καμποσα χρονια ειχα βγει πανελ με διαφοερτικη αναλυση περα απο το 1280χ1024

Τωρα δεν νομιζω να βγαινουν ...(ειπε αυτο ο totally wired και δεν ξερω τι παιζει στα ακριβα-υποθετω οτι απλα ειναι παλια μοντελα)

Δουλευεις ηδη στα 1024 και θα πας στας 1050 της 20αρας wide ...δεν νομιζω να σου λειψουν τα 150pixels απο την 20αρα 4:3...

To 1600 ειναι αυτο που θα χαζευεις ουτως η αλλως....

Link to comment
Share on other sites

19 εχουν βγει και sony και διαφορες αλλες με 1600χ1200 αλλα αυτο ηταν παλιοτερα και πιστευω δυσκολα θα βρεις κατι τωρα.

Κοιτα στο technixx.gr αν δεν κανω λαθος κατι ειχε στις 19 σε αυτη την αναλυση

Δεν πιστευω οτι συμφερει βεβαια. Ολα θα ειναι πολυυυυυυ μικρα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.