Jump to content



ATI X1950XTX


def

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από giorgos th.

"The card will retail for $449 in the US and will be sold for some 409 in European retail, but will display a tendency to fall below 400."

μ`αρεσε πολυ αυτο......για να δουμε αν θα ισχυει κιολας..

Όντως παραείναι καλό για να είναι αληθινό (δλδ ~ στα επίπεσα της 1900ΧΤ).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR [Σήμερα, στις 18:03]

Τωρα ειναι αργα πλεον ..... ειμαι κατοχος 1900xt εδω και 2 βδομαδες :D καλη τιμη παντως ας ειναι καλα η nvidia :happy:

Δεν πειραζει μια χαρα εισαι και με την 1900xt και με το παραπανω

ετσι και αλλιως οπως συνηθως παλι θα βγει κατι πιο γρηγορο μετα απο λιγο

Μια χαρα θα εισαι με το 1900xt για φετος αλλα και οταν βγουν τα vista θα εισαι παλι μια χαρα

αφου εχει πληρη συμβατοτητα οπως λεει η ΑΤΙ και ας μην υποστηριζει DX10

Link to comment
Share on other sites

ωχ θα μας παρεξηγήσουν... (βλέπε spc - r...X :p )

ο ινκουαιρερ λέει για 7% αύξηση επιδόσεων, άρα η 7950 είναι ακόμα πολύ μακρυά οπότε ίσως να παίξουν στις τιμές (βλέπε AMD... )

το θέμα είναι πως αν κάνει τόσο θα σμπρώξουν και τα υπόλοιπα μοντέλα (ΧΤ, GT, νέα 1650) πιο χαμηλά άρα και η nvidia θα κάνει το ίδιο(?)

για να δούμε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS

Σας προλαβε ο SOL.jpg μου....:p

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=27815

και εμενα τα 400 μου φαινονται λιγα....για 500 ισως..:D

να σε ρωτησω κατι Βασιλη.τι θα πει οτι με προλαβε ο sol,ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.

ΕΓΩ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΣΤΑΡΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΕΤΣΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΡΩΤΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΒΗΝΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΠΟΣΤΑΡΕ ΚΑΠΟΙΟΣ NEW POSTER ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΤΙΠΟΤΕ?ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΟΥΜΕ ΠΟΤΕ

ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΑΝΗΚΟΥΜΕ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΛΑΜΠΙΤΩΝ

Link to comment
Share on other sites

:flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Sol

ήρεμα βρε Def, προφανώς και δεν εννοεί τίποτα ο Βασίλης, καθαρά αστείο είναι που το παρεξήγησες, μεταξύ μας συνέχεια το λέμε αν ψάξεις.

:flower: :D

αν θιχτεκες σου ζηταω συγνωμη

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.