Jump to content



CineBench Scores + Photoshop


def

Recommended Posts

Ναι με ακούτε. Θα πώ μια ιστορία. Οταν λοιπον πήγαινα σχολείο έτρωγα ξύλο επειδή είμουν σκράπας στα μαθηματικά. Έτσι λοιπόν μετά απο πολλές προσπάθειες και αφού έφτασα 2α γυμνασίου έμαθα προσθεση, αφαίρεση, πολ/σμό και διαίρεση LAWL

Επι του προκειμένου όμως και για να μην περιαυτολογώ έχουμε και λέμε:

hadji_a: single 538, dual 1018 -> με τη μέθοδο του αγνώστου x βλέπουμε οτι όντως το ratio είναι 1,8921933085501858736059479553903 1.89

Trooper: single 601, dual 1120 -> ratio 1,8635607321131447587354409317804 1.86

DEF: single 555, dual 963 -> ratio 1,7351351351351351351351351351351 1.74

Οπότε καταλήγουμε στο συμπέρασμα οτι το 1.82 που λέει στην εικόνα του είναι MOYFA :)

Κύριε κύριε θα πάω 3η γυμνασίου???

Link to comment
Share on other sites

unstoppable

single 389

dual 697

Speedup 1,7917737789203084832904884318766 -> 1.79

FrOsT

single 382

dual 720

Speedup 1,8848167539267015706806282722513 -> 1.88

Georgesod

single 386

dual 448

Speedup 1,1606217616580310880829015544041 -> 1.16

Snips

single 440

dual 816

Speedup 1,8545454545454545454545454545455 -> 1.85

Θες και άλλα blacK_iCe?

Εσύ πάλι 1.73 βγάζεις. Αρκετά. MATH DONT LIE. YOU DO!

και είσαι και καλύτερος στο photochop:clap:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def

να σε ρωτησω κατι?εχω πει πολλες φορες ψεμματα?οτι ειχα δεν το εδειχνα παντα με φοτο?Και ξαναλεω μπορω να δωσω το μηχανημα στο unssen να το τεσταρι και να δουμε,τωρα γιατι βγηκανε ετσι οι γραμμες δεν ξερω.Και κατι αλλο αποσο με ξερεις με βλεπεις συχνα να σχολουμε με τεστ?δεν με ενδιαφερουν

Εσυ παλαιοτερα δεν αλλαζες vgas μονο και μονο για το 3dmark?:blink: :blink: :blink: :blink:

Οσο για το πρωτο σκελος του post, για ολα υπαρχει η πρωτη φορα και αν εχεις κλεψει τοτε μαθε να ζεις με αυτο για πολλα χρονια, κοροιδια, αστεια εις βαρους κλπ....Η ρετσινια δυσκολα φευγει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Εσυ παλαιοτερα δεν αλλαζες vgas μονο και μονο για το 3dmark?:blink: :blink: :blink: :blink:

Οσο για το πρωτο σκελος του post, για ολα υπαρχει η πρωτη φορα και αν εχεις κλεψει τοτε μαθε να ζεις με αυτο για πολλα χρονια, κοροιδια, αστεια εις βαρους κλπ....Η ρετσινια δυσκολα φευγει.

κλεφτης δεν ημουνα ποτε μου,και δεν νομιζω να σου εδωσα το δικαιωμα ποτε να μου μιλας ετσι.Νομιζω το φερσιμο μου εδω μεσα παντα ηταν αψωγο και δεν εδωσα το δικαιωμα κανενα.Επειδη βλεπω οτι το θεμα πηρε μεγαλες διαστασεις και δεν θελω να το συνεχισω καλυτερα ειναι να αποχωρησω.

Link to comment
Share on other sites

Mηπως θα επρεπε ολη αυτη η αναλυση και τα μαθηματα Photoshop να γινοτανε πρωτα με πμ?

Λεω εγω τωρα.......

Λυπαμαι πολυ για ολο αυτο το σκηνικο....

Αντε βρε παιδια..... βαρατε ολοι μαζι...βγαλτε το αχτι σας...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Το ειδες το ΑΝ στην προταση μου, παρολο που τα στοιχεια που εδωσαν τα παιδια πιο πανω δειχνουν αλλο.

Θα εχουμε αραγε αλλη μια ιστορικη αποχωρηση?

να σε ρωτησω κατι αλλο τοσο καιρο εδω μεσα που με ξερεις εστω και απο γραφωμενα μου εδωσα την ετυπωση οτι ειμαι ολα αυτα που με κατηγορεις?ειχα να κερδισω τιποτε απο αυτην την ιστορια,ΧΡΗΜΑ?ΔΟΞΑ?ΑΠΛΑ ΠΟΣΤΑΡΑ ετρεξα το cine και μου εξειξε αυτο το σκορ,οσο για την αλλη ιστορικη υποχωρησει δεν ειπα οτι θα ΛΕΙΨΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ.ΑΠΛΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ

ΣΑΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ

Link to comment
Share on other sites

def θεωρώ πως θα έπρεπε να προσπαθήσεις να δώσεις μια λογική εξήγηση για το screenie μιας και όντως το όλο σκηνικό δεν ταιριάζει στο ως τώρα προφίλ σου (τα "artifacts" που σημείωσε ο Γιώργος φαίνονται στο πρώτο @3.1 που δεν είναι κ κουλό για τη cpu σου. το άλλο είναι τελείως κροπαρισμένο...)

απορώ βέβαια που δε μας έκανε παρουσίαση το όλο προτζεκτ και απλά ανέβασες ένα μπεντς (ίσως να έχασα εγώ τπτ σε άλλο θρεντ)

πάντως επειδή ποτέ δεν μπορει να ξέρει κανείς τί έχει γίνει, είναι κρίμα να φύγεις από ευθιξία και να σου μείνει η ρετσινιά, δώσε την απάντησή σου και ας κρίνει ο καθένας τί θέση θα πάρει...

Link to comment
Share on other sites

sorry αλλα δεν φαινεται.τεσπα,αν θες να βαλεις καποιο fake αποτελεσμα θεωρωντας πως ολοι εδω ειναι stupido μεγεια σου με χαρα σου.μην το κανεις ομως..

και κατι αλλο.γιατι κανεις quote συνεχεια τα δικα σου posts?μου`ρθε απορια..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Voudas

def θεωρώ πως θα έπρεπε να προσπαθήσεις να δώσεις μια λογική εξήγηση για το screenie μιας και όντως το όλο σκηνικό δεν ταιριάζει στο ως τώρα προφίλ σου (τα "artifacts" που σημείωσε ο Γιώργος φαίνονται στο πρώτο @3.1 που δεν είναι κ κουλό για τη cpu σου. το άλλο είναι τελείως κροπαρισμένο...)

απορώ βέβαια που δε μας έκανε παρουσίαση το όλο προτζεκτ και απλά ανέβασες ένα μπεντς (ίσως να έχασα εγώ τπτ σε άλλο θρεντ)

πάντως επειδή ποτέ δεν μπορει να ξέρει κανείς τί έχει γίνει, είναι κρίμα να φύγεις από ευθιξία και να σου μείνει η ρετσινιά, δώσε την απάντησή σου και ας κρίνει ο καθένας τί θέση θα πάρει...

η μονη ρετσινια Κωσταντινε που με κυνηγαει σε ολη μου την ζωη ειναι η ΚΑΤΑΘΛΗΨΗ.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΛΕΦΤΗΣ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝΑ ΠΟΤΕ.ΑΝ ΔΕΙΣ

ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΧΤΗΡΙΣΜΟΥΣ ΤΟΥ UNST ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΗ.ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΟΧΙ ΠΩΣ ΘΑ ΧΑΙΔΕΨΩ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ(ΗΙPRO ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΙΠΕ ΛΕΥΤΕΡΗ ΕΔΩ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΣ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ...............ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟΝΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΟΡ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟ CINE ΕΠΑΘΕ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ.ΑΛΛΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΛΒΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.

Link to comment
Share on other sites

Για να ελαφρύνουμε λίγο την ατμόσφαιρα (γιατί παραβάρυνε) να ποστάρω και γω με τον super duper duron 1.3

12jr8.jpg

Aλλά ω σκ@τά τα νούμερα παρα-μοιάζουν με εκείνα από κάποιον σε περίοπτη θέση εδώ μέσα :mad:

Ηipro5 εξηγήσου :whistling :hehe::p

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε Γιωργο.... και πανω που ελεγα στον hipro οτι θα ζητησω να μου φτιαξεις ενα καλο στο Photoshop :D

Οχι Γιωργο(hipro)...Δεν ειμασταν συνεννοημενοι:)

edit// βρε black ice αστο πια ..φτανει.... εδω παμε να το ηρεμησουμε το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Οκ del all

Αρχική απάντηση από xrist22 [Σήμερα, στις 20:37]

οχι ρε Γιωργο.... και πανω που ελεγα στον hipro οτι θα ζητησω να μου φτιαξεις ενα καλο στο Photoshop :D

edit// βρε black ice αστο πια ..φτανει.... εδω παμε να το ηρεμησουμε το θεμα.

:whistling
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Georgesod [Χθες, στις 19:07]

Για να ελαφρύνουμε λίγο την ατμόσφαιρα (γιατί παραβάρυνε) να ποστάρω και γω με τον super duper duron 1.3

12jr8.jpg

Aλλά ω σκ@τά τα νούμερα παρα-μοιάζουν με εκείνα από κάποιον σε περίοπτη θέση εδώ μέσα :mad:

Ηipro5 εξηγήσου :whistling :hehe::p

Αυτό είναι το δικό μου bench βρε κάθαρμα...... :D

......γιατί αν προσέξεις στον κόκκινο κύκλο, έχει και υδατογράφημα.... :p

post-171-1416072705,0026_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def [16-07-2006 14:03]

θα σου απαντησω,αλλα σε παρακαλω πολυ αν αμφισβητης το σκορ ειναι δικαιωμα σου και να μην εξελεχθει οπως παλια σε διαμαχη.ειχα ενα δανεικο phase,και το cpu μου ηταν ο fx60.

ΦΙΛΙΚΑ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

Εγώ ένα ξέρω....

Όποιος έχειτην μύγα μυγιάζεται...

Εγώ σε καμιά περίπτωση δεν το πήγαινα εκεί...αλλά εσύ αυτό κατάλαβες...

Και τελικά όπως αποδείχθηκε...πάλι φούμαρα....

Τεσπα..αντε..καλο καλοκαίρι..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.