Jump to content



Benches για X1950XTX


JohnnyX

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS [Σήμερα, στις 16:32]

Σημερα γνωστος-αγνωστος του φορουμ παραλμβανει 1 1950χτχ 512 στην επισημη παρουσιαση τους στην γερμανια..ισως και 2 και ερχονται στο hellas overclocking team....:D

Μηπως καλυτερα να πηγαινατε για 3-4;; μια να καει μια να σπασει στο σφυξιμο μια να εχει coldbug πανε οι καρτες....:whistling :whistling

Link to comment
Share on other sites

σε σχέση με το παλιό, η διαφορά είναι ΧΑΟΤΙΚΗ!! εξαιρετικά αθόρυβο σε gaming καταστάσεις (το είδα live εκεί), μέσα σε case, με δυο κάρτες. τώρα για o/c, δεν ξέρω ακόμα... το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι δεν δουλεύει το ATI Tool για το κλοκάρισμα των μνημών... GDDR4 γαρ..

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν πωλείται.. φαντάζομαι πως πωλείται... θα ρωτήσω και θα σας πω... τι να πω πάντως, περισσότερο ενδιαφέρον για την Ruby παρά για την κάρτα... μάλλον φταίει ότι είναι καλοκαίρι :D:p

Link to comment
Share on other sites

θα σου έλεγα τι θα πάρεις μικρέ γορίλλα... ξέρεις τι βασανιστήρια πέρασα μέχρι να επιστρέψω??? :tw: :computer: :fight: εδώ η Nvidia νόμιζε ότι ήμουν στην Αγγλία και έβαλε την αλ κάιντα να ρίξει τα αεροπλάνα :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JohnnyX

http://www.dailytech.com/article.aspx?newsid=3727

Φαινονται πολυ δυνατες...αλλα δε συναδουν με το 7% ταχυτερες απο τις Χ1900XTΧ

too good to be true....

Αρχική απάντηση από Geo_K

Τα πρώτα αποτελέσματα είναι αρκετά ενθαρρυντικά.

38.jpg

The Crimson Loveboat: ATi's X1950XTX

Γιατί δεν παίζουν τα link;

Το 2 με βγάζει μόνο σε ''Print Article'' το οποίο δεν κάνει τίποτα....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.