Jump to content



Cd/mp3 player(αυτοκινητου)αλλα ποιο?


giorgos_cupra

Recommended Posts

Παιδια χρειαζομαι την βοηθεια σας για την επιλογη μιας καινουργιας πηγης για το αυτοκινητο μου.Εχω Audi το οποιο εχει κοκκινο φωτισμο,αρα και η πηγη αναγκαστικα θα πρεπει να εχει ιδιου χρωματος φωτισμο.Θα πρεπει απαραιτητα:

1)Να διαβαζει mp3

2)Να εχει απο 3 και πανω rca preouts και πανω απο τα 6volt

Την βοηθεια σας αδερφια γιατι εχω μπερδευτει...Μεχρι στιγμης εχω βρει μονο αυτη,αλλα εχει μπλε φωτισμο:

dehp8600mpkn4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Συναδελφε εχουμε το ιδιο audaki...

Προσωπικα του εβαλα αυτο που εχει μπλε φωτισμο και κανει ωραια αντιθεση...δε προτιμησα κοκκινο για να μην ειναι ολο μονοτονο...

Θα ερθω λαμια αρχες σεπτεμβρη για εξεταστικη,οποτε αν θες το βλεπεις...

post-841-1416072733,6814_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου συναδελφε.Ποιο Audi εχεις ακριβως?Εγω εχω το Α4 του 99 1.8ΤQ.Σπουδαζεις εδω λαμια?

Οσον αφορα για την πηγη τωρα...Σκεφτομουνα να βαλω ενα μπαρομετρο και ενα πυρομετρο στους αεραγωγους πανω απο την πηγη,σε ιδιο χρωμα με το αμαξι,δηλαδη κοκκινα.Αν ειναι η πηγη απο κατω μπλε ας πουμε δεν ξερω αν θα φαινεται ωραιο.

Αυτη η JVC που εχεις ειναι κορυφαια,και top στην προτιμηση μου,αλλα ειναι rated στα 600+ ευρω...Μηπως εχεις καμια ακρη στο εξωτερικο ή ενδιαφερεσαι να την πουλησεις?:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε συ,μη μασας,τα 1.6 ειναι θηρια...Δεν μασανε...Ειχα περισυ ενα Α4 του 97 1.6 ...Για πηγη κοιταω την JVC AVX1 που ειναι και φθηνοτερη αλλα εχει και 5βολτ στις εξοδους αντι 2βολτ που εχει η AVX2.Α μην ξεχασω,η πηγη παιζει dvd οταν κινηται το αμαξι και κατι εξοδους audio και video που εχει,ειναι προσβασιμοι ή ειναι στην πισω πλευρα της κονσολας?

ο παλιος

dsc00451mc3.jpg

και ο νεος

dsc00488ft3.jpg

α και το AVX1

h257kdavx1f1wd7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ειναι θηριο!

Εχει κανει 157000χλμ και δεν μασαει μια!

Σαν το νεο ειναι και μενα...ζαντα κανονικη 5ακτινη φορας?

Το ax2 παιζει και divx και με μια γειωση που εχω κανει απλη παιζει και εν'κινησει...

Οι πισω ζοριζονται να δουν υποτιτλους...αλλα ειναι φετες!

Οι εξοδοι ειναι πισω...

Link to comment
Share on other sites

Στο καινουργιο φοραω αυτην εδω τη 17αρα,που συντομα θα παρει ποδι:D

dsc00492gp6.jpg

Εχεις βαλει καθολου ενισχυτες στο αμαξι ή εισαι με το μαμα ηχοσυστημα εκτως της πηγης?Δεν ξερω ρε γ@μωτο,με χαλανε τα 2 βολτ που βγαζει στις εξοδους...Και επισης ακουσα οτι αμα βαλεις την επιλογη 5.1 η εξοδος του sub παυει να λειτουργει:eek:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.