Jump to content



F.E.A.R Combat


gbak

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από o polonos [Σήμερα, στις 19:06]

Το εκανα εγκατασταση και εγω :) Σε ποιο server παιζετε εσεις???

εγω κυριως παιζω σε servers οι οποιοι εχουν τουλαχιστον 14 ατομα,να ειναι deathmatch και αμα γινεται να εχουν την πιστα office :)Η καλυτερη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από theHitma@n [Χθες, στις 15:50]

:help: καθως παιζω το game κανα 2ωρο ξαφνικα μαυριζει η οθονη και μετα απο μερικα δευτερα κολλαει και ο ηχος, βεβαια ο μονος τροπος για να επανελθει ειναι το reset. τι λετε να φταει?? πιστευω οτι ειναι η vga(ακλοκαριστη) αλλα θελω και την γνωμη σας...

Ασε τωρα μου κολλαει και στο menu....πανω που παταω find servers........Ασε παλι για format ειμαι:whistling :whistling :whistling

Link to comment
Share on other sites

polonos: τι στο καλο ρε γαμωτο? την ιδια vga εχουμε...δεν μπορω να κταλαβω

nios2000: καλα εισαι συ! καιρο ειχες να κανεις...πρεπει να περασε κανας μηνας ε? ρε συ αν γινεται τα ποστς σου να τα ενσωματωνεις σε ενα...δηλαδη σε καθε απαντηση που θες να δωσεις σε διαφορετικα ατομα να τις δινεις σε ενα ποστ...πιστευω ετσι ειναι καλυτερο γιατι και χωρο κερδιζουμε και συμμαζεμενες ειναι οι απαντησεις και ο αλλος που θα διαβασει το θρεντ θα αντιληφθει καλυτερα την συζητηση...φιλικα παντα

Link to comment
Share on other sites

:OT: Οπα ρε Ηitman....διδαξε μας παλι :o.Αν ειδες εκανα ξεχωριστα quote σε σενα και στον polono,μιας και δεν ξερω πως γινεται να κανεις δυο διαφορατικα quote στο ιδιο ποστ.Οσο...

Αρχική απάντηση από theHitma@n [Σήμερα, στις 01:54]

πιστευω ετσι ειναι καλυτερο γιατι και χωρο κερδιζουμε και συμμαζεμενες ειναι οι απαντησεις και ο αλλος που θα διαβασει το θρεντ θα αντιληφθει καλυτερα την συζητηση...φιλικα παντα

...μην ανησυχεις....Οι δελαμπητες εχουν υψηλο IQ ;) ;) ;) :OT:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ωραια...λειπουν τωρα τα παιδια...ποποτε αν ειναι να το κανονισουμε πιο καλα..

Polone εσυ ποτε μπορεις αυριο - μεθαυριο?

Tsunami?

Τον Angelo θα τον αναλαβω εγω...

δλδ αυριο - μεθαυριο βραδυ!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.