Jump to content



F.E.A.R Combat


gbak

Recommended Posts

To κατεβασε κανεις?

ειναι τελειως free αλλα μονο σε multiplayer mode...παντως στο gamespot τα σχολια ειναι αρκετα θετικα...δεν ξερω ομως αν πρεπει να χεις την retail εκδοση του fear για να το τρεξεις...

http://www.gamespot.com/pc/action/fearcombat/index.html

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

F.E.A.R. Combat features:

· 10 Multiplayer Game modes.

· 19 Multiplayer Maps.

· 12 different weapons.

· Punkbuster support for anti cheat support.

· The capability to download user generated content.

μια χαρα το βρισκω για free....εδω 3 maps αγορασα απο την ΕΑ και σκασα 9ευρα για το bf2...:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι; Εγώ το χω αγοράσει το FEAR και έχω παίξει λίγες φορές multiplayer online. Αυτό το Combat είναι κάτι άλλο ή απλά είναι το ίδιο απλά το χρησιμοποιούν όσοι δεν έχουν αγοράσει το παιχνίδι και θέλουν να παίξουν online;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Jasim

Παιδιά να ρωτήσω κάτι; Εγώ το χω αγοράσει το FEAR και έχω παίξει λίγες φορές multiplayer online. Αυτό το Combat είναι κάτι άλλο ή απλά είναι το ίδιο απλά το χρησιμοποιούν όσοι δεν έχουν αγοράσει το παιχνίδι και θέλουν να παίξουν online;

"F.E.A.R. Combat is a free multiplayer component from the original PC title F.E.A.R., which lets you play against the owners of the retail version of F.E.A.R. as well as the other F.E.A.R. Combat users."

http://www.gamespot.com/pc/action/fearcombat/index.html

Για download-> http://www.gamershell.com/download_15038.shtml

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis

Θα δοκιμάσω να το κατεβάσω αν και δε νομίζω να ξεκολλήσω από το COD2 & IL2 Strumovic τόσο εύκολα... :D

Καλά μην περιμένεις κάτι ιδιαίτερο κλάσης κατώτερο από το cod2...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FrOsT

Καλά μην περιμένεις κάτι ιδιαίτερο κλάσης κατώτερο από το cod2...

οντως για free πολυ καλο....αλλα οχι αρκετο για να με κανει να ξεκολλησω απο το bf2...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
:help: καθως παιζω το game κανα 2ωρο ξαφνικα μαυριζει η οθονη και μετα απο μερικα δευτερα κολλαει και ο ηχος, βεβαια ο μονος τροπος για να επανελθει ειναι το reset. τι λετε να φταει?? πιστευω οτι ειναι η vga(ακλοκαριστη) αλλα θελω και την γνωμη σας...
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από o polonos

Το εκανα εγκατασταση και εγω :) Σε ποιο server παιζετε εσεις???

εγω παιζω σε οποιον σερβερ να 'ναι ο οποιος ομως να εχει χαμηλο ping. επισης κοιταω να εχει απο 10 ατομα(περιπου) και πανω για να εχει χαβαλε...α ξεχασα να πω οτι παιζω μονο deathmatch. εσενα πολωνε δεν σου κανει restart???

ΥΓ. ενας που εχει τυχει να μπω αρκετες φορες ειναι ο "GO SERVER GO"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.