Jump to content



Να την πουλησω?Αν ναι τοτε ποια?


Nio_S2000

Recommended Posts

Ειμαι κατωχος μιας αχ800 pro της asus(agp) και σκεφτομαι να την πουλησω...Λεει να την πουλησω?αν ναι ποσο?Και αν την πουλησω,τοτε ποια καρτουλα να αγορασω...και με ποσα χρηματα?Ειναι καιρος να κανω αναβαθμηση στην καρτα η να περιμενω για τις dx10?

Το συστημα μου ειναι intel p4 3Ghz/350watt τροφοδοτικο/mobo albatron px865pe pro:cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

DX10 δαγκωτό από μένα, κάνε λίγο υπομονή, όλα δείχνουν ότι θα αξίζει τον κόπο. Θα είναι κρίμα να πάρεις τώρα μια κάρτα η οποία σε ένα χρόνο θα είναι ψιλοάχρηστη για τα νέα παιχνίδια.

Και μάλιστα στην περίπτωσή σου, τα πράγματα είναι ακόμα πιο δύσκολα λόγω AGP. Όταν βγει το DX10 και οι κάρτες που θα το υποστηρίζουν θα αναγκαστείς να αλλάξεις σε PCI-Ex (μου φαίνεται πολύ χλωμό να βγάλουν AGP κάρτα στη νέα γενιά) οπότε καλύτερα να περιμένεις για μια γενική αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι κι αλλιως δεν υπαρχει κατι αξιολογο για AGP οποτε εισαι αναγκασμενος να αλλαξεις πλατφορμα καποια στιγμη.(μην κοιτας την 7800gs σερνεται! και κοστιζει απαραδεχτα ακριβα)

Link to comment
Share on other sites

H μπορει να βγαλουν και σε agp αλλα θα χρειαστει να την χρυσοπληρωσεις!

Καλυτερα δωστα ολα...η κρατα μεχρι εκει που δεν παει αλλο..

Παντως αν θελησεις να πουλησεις την μητρικη ξερω ενα που θα πεταξει απο την χαρα του!

:rofl::hehe:

(συμφορουμιτης .....ελπιζω να καταλαβατε....:D)

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα με τον NTG!!!!!!!!!!

Δλδή ή δώστα ολα πακέτο ή κράτα τα οσο δεν πάει άλλο.

Αλλωστε αν εχεις ADSL 1024 μπορείς κάλλιστα να χρησιμοποιήσεις το συγκεκριμένο μηχάνημα σαν "Κατεβαστήρι".( E-Mule κλπ κλπ.)

Και το καινούργιο για ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.