Jump to content



any working proxy software?


cozzyz

Recommended Posts

Καλησπέρα!!

Υπάρχει κάποιο απλό και free proxy software να δουλεύει χωρίς πρόβλημα?

Έχω δοκιμάσει τα Hopster, proxyway και steganos. Τα 2 πρώτα απλά δεν δουλεύουν ενώ το steganos είναι άψογο αλλά λήγει το trial :(

Υπάρχει κάτι που 8α με βοηθίσει να σερφάρω ανώνυμα? (να είναι και απλό στην χρήση γιατί με αυτά δεν τα πάω καλά :/)

Ευχαριστώ :flower:

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε το SurfNOW από LoomSOFT δεν θυμάμαι αν είναι free το έχω αρκετό καιρό εγκατεστημένο κανε μια δοκιμη...

έχω δοκιμάσει αυτά που αναφέρεις παραπάνω δεν λένε μονο αυτό με έχει ευχαριστήσει...

Link to comment
Share on other sites

Το surfnow το έχω ακουστά....θα το ψάξω να το βρώ αν είναι...(με τόσα που έχω διαβάσει και δει...αρχίζω να φοβάμε λίγο για τα απόρητα προσωπικά δεδομένα μου....και μάλλον θα κάνω παιχνίδι με proxy)....

Link to comment
Share on other sites

Για proxy Squid, είναι βέβαια δύσκολο να τον σετάρεις. Επίσης Proxy+ που είναι πολύ πιο απλός.

Αρχική απάντηση από disssconected

αρχίζω να φοβάμε λίγο για τα απόρητα προσωπικά δεδομένα μου....και μάλλον θα κάνω παιχνίδι με proxy)....

Πως ακριβώς θα σε προστατέψει ο proxy?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.