Jump to content



Πώς θα βρώ τους κωδικούς?


helloween

Recommended Posts

Έχω το Zyxel Prestige 660H-63 και σήμερα μου ενεργοποιήθηκε η γραμμή adsl μετά τη μετακόμιση και κάνω τις συνδέσεις μου κανονικά και ανοίγωντας την http://192.168.1.1 μου γράφει dsl connection successful και μου ζητάει username και password απο το ν isp. Πήρα στον ΟΤΕ τηλέφωνο και μου είπαν ότι θα μου τους στείλουν. Υπάρχουν κάποιοι γενικοί κωδικοί για να μην περιμένω και τα ελληνικά ταχυδρομία ρε παιδιά?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από helloween

οι κωδικοί μου δεν έχουν έρθει και λέω μήπως υπάρχουν κάποιοι γενικοί κωδικοί που χρησιμοποιούνται για πρώτη φορά:tomato:

Υποθέτω μιλάς για OTEnet.

Υπάρχει κωδικός που σε αφήνει να βλέπεις μόνο εντός της otenet.gr (τον οποίο όμως τί να τον κάνεις; ) αλλά και demo (τους οποίους όμως πρέπει να σου δώσουν από την OTEnet).

Αρχική απάντηση από ea6gka

admin-admin , ή admin - pass

Δεν μιλάει για τους κωδικούς του router αλλά για του isp.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από helloween

τους δοκιμάζω και τα ξαναλέμε

Αρχική απάντηση από ea6gka

απο το ν isp

τι εννοεις ρα , Voice ISP? Voice IP ξερω (VoiP)

''απο το ν isp'' = ''απο τον isp''

λολεν - το θέατρο του παραλόγου το thread :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από helloween [Σήμερα, στις 16:18]

τελικά τζίφος οι προτάσεις σας αν κάτι καλύτερο το δοκιμάζω μέχρι να τελειώσει η καρτούλα που συνδέομαι τώρα

Κρίμα τα γαλόνια σου!

Θα εισηγηθώ καθαίρεση πάραυτα από την Αγάπη! :p

Βρε συ, τον κωδικό σου για τον isp δεν μπορεί να στον δώσει κανένας, δεν είναι default, μόνο εσύ και ο isp τον ξέρετε. ;)

(και πάλι: Αίσχος και Ντροπή :p)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από helloween

γιατί αισθάνομαι ότι βρήκες ευκαιρία και μου τα έχωσες:hehe:. Τι να κάνω ανυπομονώ να τελειώνω με την ριμάδα την σύνδεση.

Έλα τώρα, άσε τα πολλά λόγια και πες να το κλειδώσουν το καημένο το thread να σταματήσεις να εκτίθεσαι και εσύ. :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από helloween

το έκανα και μου λένε ότι δεν μπορούν να μου δώσουν, τέλος πάντων θα δούμε πόσο θα αργήσουν ακόμα.

Γιατι δεν μπορουν??Παρε demo απο forthnet.Στο δινουν αμεσως.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από helloween [Σήμερα, στις 16:38]

το έκανα και μου λένε ότι δεν μπορούν να μου δώσουν, τέλος πάντων θα δούμε πόσο θα αργήσουν ακόμα.

Αρχική απάντηση από defiant

Γιατι δεν μπορουν??Παρε demo απο forthnet.Στο δινουν αμεσως.

Δεν στους δίνουν, γιατί απλά δεν θέλουν :dots: ......Και ένας φίλος περίμενε για τους κωδικούς του και ζήτησε demo και του πρήξανε τα @@ στην κυριολεξία για να τον κάνουν να περιμένειΕίναι μ*λ*κες οι άνθρωποι :TD: ......δεν μπορώ να καταλάβω πως προχωράει αυτή η εταιρία με τέτοια συμπεριφορά απέναντι στους πελάτες της :confused:

Και δεν το λέω μόνο για αυτό, αλλά έχω ακούσει από πολλά άτομα παρόμοια περιστατικά :nuke:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.