Jump to content



Pro Gaming: Wishful Thinking ?


$pIdy_mc

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Tsunami

Στο κομμάτι με το βεντετισμό έχεις απόλυτο δίκιο.Αυτό το ξέρω από πρώτο χέρι, όπως ξέρω και από πρώτο χέρι οτι πολλά "μεγάλα" ονόματα της εγχώριας cs community cheatάρουν άγρια. Ναί αυτό με τους channel mods ισχύει. Το βλέπεις καθημερινά όταν το κάθε ζώο όπου γουστάρει και όπως του γουστάρει αλλάζει lineup,βρίζει και διάφορα τέτοια. (Ευτυχώς ένας head admin είναι κολλητός οπότε άμα γίνει καμμία βλακεία ξεκληρίζεται ο mod) :D

Παντού υπάρχει διαφθορά τελικά, δυστυχώς για το εκάστοτε game :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp

To κακό στην Ελλάδα είναι ότι οι περισσότεροι ασχολούνται μόνο με τον εαυτό τους και το σκορ τους. Η τακτικές είναι ανύπαρκτες. Κάθομαι και βλέπω αυτούς που παίζουν BF2 δίπλα μου και γελάω...

Εφαρμόζουν το πατροπαράδοτο «ΑΕΡΑΑΑ !!!» :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp

To κακό στην Ελλάδα είναι ότι οι περισσότεροι ασχολούνται μόνο με τον εαυτό τους και το σκορ τους. Η τακτικές είναι ανύπαρκτες. Κάθομαι και βλέπω αυτούς που παίζουν BF2 δίπλα μου και γελάω...

Στο pub σιγα μην κατσει ο αλλος να ασχολειθει με tactics, τωρα αν γινετε αυτο και σε pcws/officials τοτε lol....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp

To κακό στην Ελλάδα είναι ότι οι περισσότεροι ασχολούνται μόνο με τον εαυτό τους και το σκορ τους

Γενικός η υπομονή ή η ομαδική δουλειά δεν μας χαρακτηρίζουν ως λαός (του game-world :p ) καθώς ο καθένας όπως είπες κοιτάει το score του και όποιον πάρει ο χάρος (προτιμούμε teamkills) :p

Καλά θα μου πείτε :rolleyes: πρέπει ότι game βγαίνει να γινόμαστε pro, σίγουρα όχι, αλλά μην τα ισοπεδώνουμε όλα με τον ατομικισμό μας :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.