Jump to content



Προβλημα με torrents


carlitofj

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Giannakis [Σήμερα, στις 14:10]

Απο το run του Start Menu πάτα cmd.

Ύστερα δώσε cd e:\ για να πάς στο partition που θέλεις.

Τέλος ΄δώσε del όνομα αρχείου για να δείς αν θα στο σβήσει.

Edit: Τώρα είδα πως έχεις πρόβλημα με φάκελο και όχι αρχείο. Κάνε τα 2 πρώτα και μετά δώσε rd όνομα φακέλου /S

Μιλαμε ειμαι περα για περα ασχετος με το command prompt.Δως μου ενα παραδειγμα να καταλαβω πως ακιβως πρεπει να τα γραψω.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία. ’νοιξε το Start Menu και δώσε cmd στο Run για να σου ανοίξει το παράθυρο με το command prompt. Απο εκεί δώσε διαδοχικά :

E:\

rd RAISEY~1.NET /S

Ελπίζω να σου δουλέψει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Giannakis [Σήμερα, στις 23:40]

Ωραία. ’νοιξε το Start Menu και δώσε cmd στο Run για να σου ανοίξει το παράθυρο με το command prompt. Απο εκεί δώσε διαδοχικά :

E:\

rd RAISEY~1.NET /S

Ελπίζω να σου δουλέψει.

Συνεχεια το ιδιο: Δν επιτρεπεται η προσβαση

Link to comment
Share on other sites

Κατι που μου κανει εντυπωση που δεν αναφερθηκε ακομα (εκτος και αν εγω λογο ωρας δε το βλεπω)...

Εχεις μπει σε Safe Mode να το σβησεις απο εκει?

επισης η εντολη μαλλον ειναι "rd RAISE.~1 /S" (πρωτη φορα βλεπω την παραμετρο "S", αλλα μαλλον δινει την δυνατοτητα να σβησει γεματο directory)

δινοντας την εντολη dir, μπορεις να βρεις πως λεγετε

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες να κάνεις ένα restart το PC ? Ξέρω ότι ακούγεται απλό, αλλά και εμένα μου έχει συμβεί κάτι παρόμοιο, αλλά όχι με αρχεία torrents, αλλά με απλούς φακέλους και μετά το restart μπορούσα να τους διαγράψω. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SlotKiller [Σήμερα, στις 04:50]

επισης η εντολη μαλλον ειναι "rd RAISE.~1 /S" (πρωτη φορα βλεπω την παραμετρο "S", αλλα μαλλον δινει την δυνατοτητα να σβησει γεματο directory)

δινοντας την εντολη dir, μπορεις να βρεις πως λεγετε

Την εντολή σωστά του την έδωσα, γιαυτό και άλλωστε βρήκε τον φάκελο και πέταξε το ίδιο λάθος.

Για να δώ το όνομα συνεπτυγμένο πάτησα dir /X .

Link to comment
Share on other sites

Restart εχω κανει.Επισης ειναι ταινια οποτε δν το εχω κανει mount πουθενα!Τελος δν εχω μπει ακομα σε safe mode γιατι το πληκρολογιο μου ειναι ασυρματο και πρεπει να βαλω serial, πραγμα που μου ειναι λιγο δυσκολο λογω χρονου.Θα το δω ομως οσο πιο συντομα μπορω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.