Jump to content



Lada racing


blade_pan

Recommended Posts

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Γεια σας, ειμαι εδω για να απαντισω στο συγκεκριμενο θεμα επειδη διαφωνω με καποιους ανεξαρτητος ημ/νιας ειμαι τελος παντον εδω για να μιλησω. το τονιζω ΔΕΝ ηρθα εδω για να τσακωθω με κανεναν. λοιπων προτο ειχαμε και εμεις 18 χρονια ενα lada 2105 το οποιο ειχε βγει πραγματικα σκυλι.. δεν ειχε βγαλει κανενα προβλημα παρα μονο το δυναμο του μετα απο 16 χρονια χρησης και χωρις να εχει κανει τα τελευτεα 7 servise του!!! δευτερο καποιοι λενε οτι τα lada δεν τρεχουν ενα θα σας πω με παπα colombo της alfa και αλλαγμενη εξατμιση το αμαξι ηταν πυραβλος, το εστησα με audi TT(μαματο) του ξαδερφου μου και το ladaκι νικησε (den sas kanw plaka) και τερματιζει και πολυ ανετα ατικη οδο 165 .. τριτο σε χωματοδρομο το αμαξι δν καταλαβενει χριστο.. τεταρτο σε θεμα τρακαρισμα το ladaκι μας τρακαρε με ενα αμερικανικο σχολικο με μια μασιφ μπαρα στο πλαι και η φαναρτζοδουλια δεν ηταν και παρα πολυ μονο τα φαναρια, το καπω και τα φτερα θελαν αλλαγη... και προς θεου ρε παιδια το 1989 τι τεχνολογια περιμενατε να εχει ενα αμαξι??? bugati verion διασταυρωση με ferarri enzo??? χωρις παρεξιγιση πιστευω οτι λιγοι απο εδω μεσα δεν εχουν καν lada για να μπορουν να εχουν γνωμη αν κανω λαθος διωρθοστε με... και καποιος φιλος παραπανω εγραψε καποια ανεκδοτακια για τα lada.. συγνωμη φιλε αλλα αυτα τα ανεκδοτα βγηκαν για τα zastava!!!(sorry για την πολυλογια μου και για τα greeklish απλα ημουν καινουριος και δεν διαβασα καλα τους ορους χρησης του site)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.