Jump to content



Lada racing


blade_pan

Recommended Posts

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

lada ειναι τι θες να ειχε? hehe: :hehe: niva rulez λεμε. ειχα κατευασει ενα videaki που ενα niva ''πατουσε '' ενα land rover. τα καναν τεστ drive και καποια εμποδια που το land rover δε μπορουσε να τα περασει τα περνουσε το niva!!! :D :

Link to comment
Share on other sites

Το κορυφαιο βιντεακι σχετικα με το αντικειμενο ειναι ενα με τιτλο lada rider ή καπως ετσι. Την πρωτη φορα που το ειδα ξεραθηκα στα γελια.

Το παιχνιδι δεν φαινεται και πολυ ενδιαφερον με βαση μερικες φωτο και ενα βιντεακι που ειδα. Τι να δεις σε racing με lada? Αμα ειναι και πιστο στην πραγματικοτητα μεχρι να πιασουν τα 100 km/h θα σε παρει ο υπνος...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tasosmos

Το κορυφαιο βιντεακι σχετικα με το αντικειμενο ειναι ενα με τιτλο lada rider ή καπως ετσι. Την πρωτη φορα που το ειδα ξεραθηκα στα γελια.

Το παιχνιδι δεν φαινεται και πολυ ενδιαφερον με βαση μερικες φωτο και ενα βιντεακι που ειδα. Τι να δεις σε racing με lada? Αμα ειναι και πιστο στην πραγματικοτητα μεχρι να πιασουν τα 100 km/h θα σε παρει ο υπνος...

Μπορεί να μην είναι... "απλά" Lada...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tasosmos

Το κορυφαιο βιντεακι σχετικα με το αντικειμενο ειναι ενα με τιτλο lada rider

http://www.youtube.com/watch?v=knAleVig4aM

edit:

επίσης μην υποτιμάτε τα πισωκίνητα :hehe:

http://www.youtube.com/watch?v=z-tZi20dxG0&NR

edit2: LOL

http://www.youtube.com/watch?v=j3xoRQd0dLk

Link to comment
Share on other sites

Τα Lada οτι και να τους κανεις παντα Lada θα ειναι. Καινε τον περιδρομο, και δεν σου δινουν τιποτα σε ανταλλαγμα.

Καλα ειναι μονο αν θες να παρεις καρο τσαμπα ή να ανεβεις κανα κατσαβραχο (niva). Προσωπικη αποψη παντα...

Link to comment
Share on other sites

Το lada απλώς είναι αμάξι για αυτούς που δεν μπορούν να αγοράσουν κάτι πιο ακριβό. Η ρωσσιά προσπαθούσε να έχουν όλι ένα αμάξι. Δεν νομίζω ότι μπορούσε να δώσει ποιότητα ferrari σε τόσα εκατομύρια ανθρώπους.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blade_pan [Σήμερα, στις 12:30]

Ο Clarkson ειναι παλαβος!:D

Παιδες πως μπορω να αποθηκευσω τα βιντεακια?Απο το extension του firefox μπορω?πως?

Εγω για σενα δουλευω:flower:

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=29918

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ενα απο τα χειροτερα παιχνιδια ολων των εποχων.....Μονο ενα πραγμα θα πω:

Η εταιρεια που ανελαβε την διανομη του παιχνιδιου Ρωσια μετα απο λιγο διαστημα εβγαλε κουπονι με το οποιο καποιος που ειχε αγορασει το Lada Racing μπορουσε να το αντικαταστησει με οποιοδηποτε αλλο παιχνιδι που κυκλοφορουσε.

Link to comment
Share on other sites

Λίγα τα λόγια σας είχα ένα 2105 6 χρόνια, άντε.

Πραγματικό αυτοκίνητο, "αντρικό"

Και δεν ήταν τόσο αργό όσο νομίζουν κάποιοι, φρένα και κιβώτιο πολύ καλά.

Αυτή η οδικη συμπεριφορά ήταν επικύνδινο όντως για τον αδαή, σκοτονώσουν στο πι και φι. Και χειριστήρια για ΠΟΛΥ γυμνασμένα κορμιά, ειδικά τα πεντάλς. Θυμάμαι είχε πάει να το πάρει κάποτε η αδελφή μου, και πήγε να στρίψει το τιμόνι εν στάσει να ξεπαρκάρει, και με πέρνει τηλ και μου λέει "νικο το αμάξι έχει πρόβλημα στο τιμόνι δεν γυρίζει" lol!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blade_pan [Σήμερα, στις 14:02]

Γιωργο ευχαριστω αλλα το βρηκα τελικα...χεχε!

υγ:ποτε θα νιωσω το turbaki?:D

Δεν μου αρεσε το παιχνιδακι,αλλα απο λαντα,ευχαριστημενος ειμαι.Ο εξαδελφος εχει ενα τερατακι niva,και με το λαντα αλλου φιλου καναμε μπαντηλικια σε χωματινη πιστα:D ,

Blade_pan:μολις τη βγαλω απο το συνεργειο θα εχεις pm:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.