Jump to content



Ο Καφές της Παρασκευής


Doom

Recommended Posts

  • Replies 863
  • Created
  • Last Reply

Αμα παρκαρεις στο γηπεδο του μΠαοκ ρε κακαλε θα χασεις 5 κιλα απο το περπατημα και τη ζεστη μεχρι να πας στο μαγαζι,ειδικα αμα πας στην θυρα 6 που ειναι πολυυυυ μακρυα...

Επι της διογενους θα παρκαρεις,εκει μπροστα στην καφετερια :strong: :D

Το Brera ειναι 20-30 μετρα πιο κατω απο το Νοα ;)

Link to comment
Share on other sites

Επι της διογενους θα παρκαρεις,εκει μπροστα στην καφετερια :strong: :D

Tι απέναντι ρα.Που να περνάει το δρόμο ο άνθρωπος με τα πόδια .Θα κανουμε κατάσταση να παρκάρει ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΠΡΟΣΤΑ στο μαγαζί.

Και για να γίνει και πιο μουράτο ,καθώς θα περνάει απο μπροστά ,θα εντοπίσει τον κενό χώρο ,τσακ τραβάει μια χειροφρενιά και κλάτς παρκάρει με την μια...........:D

@ea6gka

20-30 μετρα πιο πανω απο το ΝΟΑ πηγαίνοντας στο γήπεδο λεμε είναι

Αφου κατάφερες και βρήκες το σπορτίβο δεν θα έχεις πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Ειναι απο χωριο αυτος Μιχαλιο,μην του τα λες ετσι αποτομα

Ασε που εχει και σοβαρο προβληαμ "κινησης" στα αστικα κεντρα

Βεβαια το πιο τραγικο απο ολα ειναι το εξης.

Ακριβως επειδη δεν γοσυταρει να κινειται στην πολη,πηγαινει παντα απο περιφεριακο.

Πως γινεται ομως καθε φορα που περναει ο παλιοΜητσοτακης απο την περιφεριακη,να εχει ΠΑΝΤΑ τρακα,δεν μπορω να το καταλαβω :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά , μιας και ήρθα θεσσαλονίκη και εγώ , μπορούμε να βρεθούμε για κανένα καφεδάκι την τρίτη που δεν θα έχω τίποτα να κάνω?:)

Δευτέρα απόγευμα δεν βολεύει?

Link to comment
Share on other sites

Αν καταληξετε σε ωρα κτλ,ανακοινωστε και αν προλαβω θα περασω κ γω,γιατι αυριο το απογευμα μετα απο καποια ωρα θα ειμαι stand by προς αναχωρηση για σπλατσα-σπλουτσα :p,ολιγοημερο ομως :(

Link to comment
Share on other sites

Αυτη ριμαδα η Παρασκευη, ολος ο κοσμος πινει καφε και εγω τρεχω! Αντε καλα να περασετε παιδια, και ελπιζω να τα πουμε μετα το καλοκαιρι. Εφυγα για διακοπες-πες-PES-Pro Evolution Soccer :p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μιας και αυτην την Παρασκευη δεν πιστευω να ναι κανενας εδω, δεν αλλαζουμε την μερα, να το κανουμε Πεμπτη ή ακομα και σημερα;

εγω μπορω και τις 2 μερες.

αντε οσοι εχουν μεινει εδω ας απαντησουν ποτε τους βολευει!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.