Jump to content



dual layer kai nero


akal

Recommended Posts

καλησπέρα παιδιά. μου έδωσαν χθες κάτι emtec dual layer και πήγα να γράψω μέσω nero κάποια έργα σε μορφή xvid. επέλεξα όπως κάνω με τα απλά δημιουργία dvd δεδομένων ή ακόμα udf iso αλλά με το που πάταγα εγγραφή μου έβγαζε επί τόπου σφάλμα. ότι δεν γίνεται εγγραφή disk at once. Δοκίμασα και διαφορετικές εκδόσεις nero αλλά τα ίδια. τελικά μήπως δεν παίζει τέτοιος τρόπος εγγραφής με τα dual layer? ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Tο μονο που ειχα κανει οταν εγραφα σε Dual layer ηταν να αλλαξω την χωριτικοτητα του δισκου DVD.Μετα ολα τα αλλα κανονικα...

Απλα δες μηπως κατι παιζει με το Drive ...κανε κανενα firmware update στην τελικη....

post-1392-1416072806,3007_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ξέχασα να πω ότι έχω το nec 3500A δεν νομίζω να θέλει firmware update μέχρι *2,4 ταχύτητα υποστηρίζει. όμως με το που αναγνωρίσει το δισκάκι μου βγάζει την επιλογή για την χωριτηκότητα και το προσαρμόζει κάτω στην μπάρα στα 8g.

Link to comment
Share on other sites

Τη εκδόσεις Nero δοκίμασες ????

Εγώ θα πρότεινα να κατεβάσεις την τελευταία έκδοση του Nero (7.5.1.1) και μετά να δοκιμάσεις κάνα άλλο πρόγραμμα και αν δεν πετύχει αυτό μετά να σκεφτείς την αναβάθμιση του Firmware

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.