Jump to content



προβλημα με paypal


george1551

Recommended Posts

παιδες οι κατεχοντες το θεμα τα φωτα σας.

Απο την τεταρτη το paypal μου εκανε limit στο account

με συνεπεια να μην μπορω να κανω τιποτα,

με εβαλε να αλαξω κωδικο και μυστικη ερωτηση και να

του στηλω με φαξ το δηπλωμα μου ασε που το φαξ

εκανε 5 λεπτα για αμερικη και μαλον εφαγα 2 ευρω στον

....λο και ολα αυτα χωρις καποιον προφανες λογο

απλα επιδη ειχα Amex αποφασησα να βγαλω μια visa dynamic

που με βολευε καλυτερα στην ελλαδα για ψωνια και την τριτη

αφου το paypal μου εβαλε καποια χρηματα απο κατι που δεν

ειχε ερθει αφερεσα την amex μια και εχω κανει διακοπη στην

τραπεζα και απλα προσθεσα την visa και απο οτι ειδα ζητησε

εγκριση για ενα ευρω αλλα δεν το πηρε, την αλλη μερα εφαγα

το φλας και απο 27 του μηνα πηρα μην πω τι.

Εναι λογικο αυτο που εγινε? και αν πηραν τα δικαιολογητικα

ποτε θα μου φτιαξουν το account γιατι θελω να παρω κατι και

το βιαζομε και αυτοι λενε οτι και καλα καποιος εχει hackari το

λογαριασμο μου.

Πητε τι να κανω γιατι δεν τα παω και πολυ καλα με τα Αγγλικα

αλλα αυριο μεσω voip λεω να τους παρω μπας και βγαλω ακρη

ευχαρηστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

παιδια να εξηγηθουμε δεν ηρθε μονο mail αλλα οταν κανω log in στο paypal μου εμφανιζει οτι ειμαι limit account και δεν μπορω να πληρωσω κατι ουτε επισης να σβησω τον λογαριασμο και το ποιο μεγαλο μου προβλημα ειναι οτι δεν εχω αλλη καρτα για να ψωνισω

και ολες ειναι μπλοκαρισμενες χωρις λογο γιατι και καλα καποιος τριτος ειχε προσβαση στον

λογαριασμο μου ,που δεν εχει γινει απλα εγω μπενω απο διαφορετικα μηχανηματα ολλα δικα μου βεβεα.

τωρα τι κανω γμτ εμπλεξα στα καλα του καθουμενου

Link to comment
Share on other sites

εχω ebanking online και αν δω κατι που δεν μου αρεσει αμεσα θα το ακυρωσω ασε που για να παρει καποιος χρηματα θελει περιπου 4 μερες για να τα παρει απο τον λογαριασμο μου

μεγαλυτερη ασφαλεια δεν νομιζω να μπορεσω να εχω απο αυτες τις 4 μερες γιατι θα δω οτι υπαρχει κηνιση που δεν εχω κανει και θα την ακυρωσω μαζι με τις καρτες και τον λογαριασμο μου.

Link to comment
Share on other sites

:nuke: Πρόσεξε γιατί το e-mail ΜΠΟΡΕΙ να είναι ΜΟΥΦΑ !!! :nuke:

Και εγώ λαμβάνω διάφορα e-mails από φίλους μου ότι και καλά είναι τα στείλανε αυτοί και ότι άμα πατήσω στο link θα κερδίσω ένα ipod λέει συγκεκριμένα, ΜΟΥΦΑ, αλλά αυτό είναι πολύ ασήμαντο.....

Πρόσεξε γιατί αυτό που μου λες ότι σου ζήτησαν να αλλάξεις τους κωδικούς με ανησυχεί, υπήρξε ένα παρόμοιο περιστατικό στο παρελθόν με συναλλαγές τραπεζών μέσω Internet όπου οι πελάτες που έκαναν αναλήψεις και καταθέσεις μέσω Internet λάμβαναν ένα e-mail που έλεγε να μπουν σε ένα συγκεκριμένο link που είχε το e-mail για να κάνουν log-in με τα στοιχεία τους, γιατί θα έκλεινε ο λογαριασμό τους.

Τελικά όσοι ψαρώσανε χάσανε όλα τα λεφτά τους, γιατί κάποιος μπήκε με τα στοιχεία τους στο ΑΛΗΘΙΝΟ stie και τους τα ξάφρισε όλα. :...:

Link to comment
Share on other sites

παιδια στο λινκ του paypal μπαινω και αυτο το γραφω με τα χερακια μου και οχι με redirect και το limit account το γραφει μολις κανω log in στο ht*p://www.paypal.com

το * το εβαλα εγω ειναι t μην τρελαθουμε ειμαι αρχαιος στο ιντερνετ αλλα εχω και τεχνικες

γνωσεις για να φαω την μουφα που ειχε γινει στην alpha με το ****ing εδω εχω να κανω με

το ιδιο το paypal επισης ειμαι πισω απο nat και ios cisco ολλα τα pc μου εχουν φουλ updates και τρεχω nod32 με φουλ updates επισης το ενα pc εχει 2003 σερβερ sp1 με

nod 32 και το αλλο xp pro corporate με firefox και noscript plug in

Link to comment
Share on other sites

ελα ντε αυτο ψαχνω και εγω, λεω μηπως μου την εκανε ο τυπος που δεν παρελαβα

και τον καταγγηλα και αφου πηρα τα χρηματα στην amex την διεγραψα, επισης λεω

μηπως η dynamic visa εκανε καμια μαμακια και πηγαν να παρουν τα 1,95 $ και δεν τους

τα εδωσε μια και δεν ειδα να τραβιξουν τιποτα οταν την εκανα add εχω φρικαρει αλλα θα κανω υπομονη τι αλλο μπορω να κανω αλωστε.

Το διπλωμα τους το εστιλα με φαξ και εναν λογαριασμο ασχετα αν ειναι στα ελληνικα τι

να τους κανω αυτα εχω μονο

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους χτες μου ανοιξαν το account απο το paypal, αφου εστηλαν επιβεβεωση μετα απο

5 μερες και μετα λεμε για τους δικους μας οτι κανουν μαμακιες ,με ειχαν αφησει χωρις λογο

με κληστο account 5-6 μερες

και να τι μου απαντησαν οι μαγκες:

"Our review is complete and we have restored your account.

We appreciate your patience and thank you for your help in making PayPal

the safest and most trusted online payment solution.

Sincerely,

PayPal "

δεν ξερω αν γινετε αλλα σκευτωμε να κανω εναν λογαριασμο backup στο paypal με την debit visa που εχω ετσι που να μην ξαναεχω προβλημα τετοιου ειδους,

αληθεια ξερετε αν μπορω να το κανω αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.