Jump to content



''Πάγωμα'' hotmail (Help)


angelos

Recommended Posts

Εχουν παγώσει ενός φιλου μου το Msn με ένα γνωστο προγραμματάκι

και δεν μπορει να συνδεθεί να δει τα e-mail του

Υπάρχει καποιο προγραμματάκι που να το κάνει defreeze ή ακόμα καλύτερα

να βρίσκει την ip αυτου που το κάνει?

Εχω φαέι το net αλλα τίποτα....

Link to comment
Share on other sites

morfeas-dsl-

Δεν κατάλαβες...

Στο προγραμματάκι αυτο βάζεις το e-mail καποιου και δεν μπορει να συνδεθεί στο hotmail να δεί τα e-mail του μεχρι ο χρήστης που το κάνει να πατήσει defreeze.

Οποτέ φαντάσου αν αυτος ο μαμακάς έχει adsl....την κάτσαμε...

και το χρησιμοποεί για επαγγελματικό σκοπο...

Link to comment
Share on other sites

Το Hotmail από όσο ξέρω, σε αφήνει να το διαχειρίζεσαι από το outlook/outlook express αν το έχεις πληρώσει. ’ρα αφού είναι για επαγγελματικό σκοπό και το χρειάζεται, καλό δε θα είναι να πληρώσει 18 € το χρόνο για να έχει το κεφάλι του ήσυχο;

Επιπρόσθετα, η κάθε ενέργεια εκμετάλλευσης υπηρεσιών δωρεάν οι οποίες κανονικά παρέχονται επί πληρωμή, είναι κατακριτέα από το σύνολο της Δ.Ο. του TheLab, οπότε καλό θα είναι να μην συνεχιστεί η περαιτέρω συζήτηση για αυτό το πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

το σταματαω εδω μονο να πω οτι http://www.infogreg.com/releases/chat/icecold-reloaded.html

λεει στην περιγραφη πως μπορεις να πατησεις στο ιδιο το προγραμμα αντι να παγωσεις το λογαριασμο καποιου να ξεπαγωσεις τον δικο σου.Δοκιμασε το και καλη τυχη

Link to comment
Share on other sites

astrolabos

Δεν έχει νοήμα αν πληρώνει ή όχι.

Η σύνδεση γίνεται με τον server του hotmail και το outlook δεν κάνει κάτι διαφορετικό.

Δεν διαφημίζώ δωρεάν υπηρεσίες ούτε ανεφερά την λέξη ''δωρεάν'' στα παραπάνω Post μου

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση πώς για να χρησιμοποιήσεις το hotmail με οποιοδήποτε άλλο τρόπο εκτός από το web (μεσω κάποιου φυλλομετρητή) πρέπει να πληρώσεις. Διορθωσέ με αν κάνω λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.