Jump to content



Βοήθεια επιλογής εξωτερικού σκληρού δίσκου


PrinceofPersia

Recommended Posts

Παιδιά επειδή δεν πάει άλλο και επειδή πλησιάζω σε επικίνδυνο σημείο αποφάσισα να προχωρίσω στην αγορά εξωτερικού σκλήρου

ψάχνωντας βρήκα αυτούς εδώ

http://www.play.com/Electronics/Electronics/CART/3-/742301/-/Product.html?cur=258

http://www.play.com/Electronics/Electronics/CART/3-/951837/-/Product.html?cur=258

θα ήθελα την γνώμη σας ποιόν να διαλέξω, πάντως συγκλείνω προς τον μαύρο.Αν έχετε κάποια άλλη πρόταση καλοδεχούμενη απλώς η τιμή να μην φεύγει πολύ πάνω από τα 100 euro και αν είναι δυνατόν να είναι από κατάστημα του εξωτερικού.

Υ.Σ. Ξέρετε τίποτα για την εγγύηση που δίνει το εν λόγω κατάστημα γιατί δεν μπορεσα να βρώ κάτι και γενικά για την ποιότητα του συγκεκριμένου καταστήματος.

Link to comment
Share on other sites

To play δεν στέλνει electronics στην Ελλάδα απ' οτι γνωρίζω. Η αξιοπιστία του στα dvd όμως είναι άψογη! ;)

EDIT:

Αρχική απάντηση από steve_m

Καλυτερα να παρεις καποιον εσωτερικο και να τον μετατρεψεις με κουτακι σε εξωτερικο.

+1

Link to comment
Share on other sites

To play δεν στέλνει electronics στην Ελλάδα απ' οτι γνωρίζω. Η αξιοπιστία του στα dvd όμως είναι άψογη!

Μα δεν τον θέλω για ελλάδα για σουηδία τον θέλω και για εγγύηση όμως δεν βλέπω τίποτα.

Τώρα για εσωτερικό και μετατροπή του το σκέφτηκα έχετε τίποτα προτάσεις για να ακούσω..........

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PrinceofPersia

Μα δεν τον θέλω για ελλάδα για σουηδία τον θέλω και για εγγύηση όμως δεν βλέπω τίποτα.

Τώρα για εσωτερικό και μετατροπή του το σκέφτηκα έχετε τίποτα προτάσεις για να ακούσω..........

oops, δεν το πρόσεξα :o

Κυκλοφορούν πολλά κουτιά στην αγορά και πιστεύω όποιο και να πάρεις θα την κάνεις την δουλειά σου. ;)

Link to comment
Share on other sites

την πολιτική του play.com στις εγγυήσεις την ξέρεις γιατί δεν βλέπω να αναφέρεται πουθενά κάτι και μην πάθω καμιά δουλειά και τρέχω γιατί θα είναι και η πρώτη φορά που αγοράζω από internet

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε κουτιά της icy-box αφού ειναι εξολοκλήρου μεταλικά και λειτουργουν σαν ψύκτρα χωρίς ανεμιστήρα (κερδίζεις σε ησυχία...). Εχω 2 και δουλέουν άψογα 1 χρόνο τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PrinceofPersia

την πολιτική του play.com στις εγγυήσεις την ξέρεις γιατί δεν βλέπω να αναφέρεται πουθενά κάτι και μην πάθω καμιά δουλειά και τρέχω γιατί θα είναι και η πρώτη φορά που αγοράζω από internet

http://www.play.com/HOME/HOME/6-/AboutUs.html?page=elecgadg

We currently only send electronics and gadgets to UK addresses and for security reasons we can only send electronics and gadget items to the billing address of your account.

’ρα ούτε απο Σουηδία μπορείς να ψωνίσεις απο το play....

Link to comment
Share on other sites

We currently only send electronics and gadgets to UK addresses and for security reasons we can only send electronics and gadget items to the billing address of your account.

:cry: :cry: :TD:

που να τους πάρει και ............... τέλος πάντων μάλλον θα πάω στην λύση του εσωτερικού με ένα κουτάκι και όλα καλά και όλα ωραία.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.