Jump to content



Αναζήτηση αθόρυβου DVD player


Galioni

Recommended Posts

Έχω το NEC 4571A και έχω ένα παράπονο. Όταν βλέπω ταινίες κάνει αρκετό θόρυβο, τόσο που σε ήσυχες στιγμές σου σπάει τα νεύρα.

Ψάχνω για κάποιο απλό DVD player με έμφαση στην ησυχία...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SirGeorge

Tη σειρά Quietrack εννοείς προφανώς εε?

Αρχική απάντηση από nickstamat

Το τελευταίο μοντέλο προφανώς...

Καλά η ASUS προσθέτει μοντέλα DVD-ROM σαν πουκάμισα (χωρίς να καταργεί και τα ''παλιά'') και δεν βγάζεις και άκρη ποιο είναι το ''μεγαλύτερο''.

Όλα πάντως εδώ και 1 χρόνο min είναι Quietrack οπότε από αυτή την άποψη (του θορύβου) δεν τίθεται θέμα σοβαρής διαφοροποίησης.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε αφού μια φορά ήθελα να κάνω upgrade στο firmware και δεν ήξερα ποιο να διαλέξω! Έχει μοντέλα Α1, Α2, Α3, Ρ3, Ε και κάτι άλλα που δεν καταλαβαίνω ποια διαφορά έχουνε... Και το χειρότερο είναι ότι δεν μπορώ και να μάθω ποιο έχω!

Αλλά δεν είναι και πρόβλημα μεγάλο αυτό... ’λλωστε δεν κερδίζεις και πολλά με upgrade σε απλό DVD-ROM... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Με καθυστέρηση μεν αλλά γιατί δεν δοκιμάζεις ένα προγραμματάκι ελέγχου της ταχύτητας του υπάρχοντως dvd που έχεις.

Π.Χ. κάτι σαν το NeroSpeed.

Είχα παρόμοιο πρόβλημα και μου έλυσε τα χέρια το προηγούμενο...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.