Jump to content



password lock


since1984

Recommended Posts

Δυστυχως ολα αυτα τα προγραμματα ξεκλειδωνουν πολυ ευκολα!

Κανουν ομως δουλεια για απλουσ χρηστες,δηλαδη να μη θελεις να δει το μικρο σου αδελφακι ενα φακελο με πορνογραφικο υλικο!

Απο την αλλη κανεις κρυφο το φακελο και εισαι μια χαρα!

Link to comment
Share on other sites

Και το Lock Folder XP είναι αρκεττά καλό.....μπορείς να κρύψεις αρχεία, φακέλους, μέχρι και ολόκληρο δίσκο (αυτό αν θυμάμαι καλά) και δεν εμφανίζει τα αρχεία που έκρυψες αν ο άλλος κάνει search ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από since1984 [Χθες, στις 16:20]

Ψάχνο κάποιο πρόγραμμα με το οποίο μπορώ να κλειδώνο (password)κάπιο αρχειο ,folder,exe,doc?

Ψάξε σε CD μητρικής MSI στα Utillity ενα προγραμματάκι secur doc (πολύ αποτελεσματικό

το χρησιμοποιώ για να κλειδώνω διάφορα αρχεία) Πιστεύω οτι θα σε καλύψει

Αν δεν το βρείς στείλε μου mail για να σου το στείλω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από $pIdy_mc [Σήμερα, στις 10:41]

Και το Lock Folder XP είναι αρκεττά καλό.....μπορείς να κρύψεις αρχεία, φακέλους, μέχρι και ολόκληρο δίσκο (αυτό αν θυμάμαι καλά) και δεν εμφανίζει τα αρχεία που έκρυψες αν ο άλλος κάνει search ;)

και εγω αυτο εχω!

κανει καλη δουλεια και δεν θελει και λεφτα... :whistling

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από $pIdy_mc [Σήμερα, στις 08:41]

Και το Lock Folder XP είναι αρκεττά καλό.....μπορείς να κρύψεις αρχεία, φακέλους, μέχρι και ολόκληρο δίσκο (αυτό αν θυμάμαι καλά) και δεν εμφανίζει τα αρχεία που έκρυψες αν ο άλλος κάνει search ;)

το έχω αυτό αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πως δουλεύει.

Πως κρύβω ένα φάκελο?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από since1984 [25-10-2006 16:20]

Ψάχνο κάποιο πρόγραμμα με το οποίο μπορώ να κλειδώνο (password)κάπιο αρχειο ,folder,exe,doc?

Σου εστειλα αυτό που ζήτησες.Πές μου εαν το έλαβες

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.