Jump to content



outlook express corrupt dbx


xkandreas

Recommended Posts

καλημέρα στην παρέα, έχω ένα μικρό-μεγάλο πρόβλημα, κάποια dbx αρχεία έγιναν corrupt στο outlook express και θέλω να βγάλω τα mail μου από μέσα, αν ξέρετε κάνα freeware πρόγραμμα που να κάνει αυτή την δουλειά ή οτιδήποτε άλλο που μπορεί να βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

από τι βλέπω δεν υπάρχει τίποτα σε freeware μερικά από αυτά ήδη τα είχα βρεί-δοκιμασει

ευχαριστώ πάντως για την γρήγορη απάντηση, θα πέσει πολύ ψάξιμο μέχρι να κάνω τη δουλειά μου

τελικά βρήκα R-Mail.v.1.0.Outlook.Express.dbx.recovery στα γνωστά μέρη, τώρα που γύρισα σπτίτι και έκανα μια χαρά την δουλειά μου για όσους τυχόν πάθουν τίποτα παρόμιο.

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου:

Αφού έκανες την δουλειά σου και υποθέτοντας ότι αυτή αξίζει κάτι παραπάνω από 20 , δώσε τα λεφτά αυτά που ζητάει αυτός που έφτιαξε το πρόγραμμα (εκτός των άλλων για να υπάρχει όταν το ξαναχρειαστείς (και όχι μόνο το συγκεκριμένο) και να μην ξεμείνουμε με το αντίστοιχο της Norton-Soft που θα κάνει 100+ ).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.