Jump to content



Windows media player 11 Final


JohnnyX

Recommended Posts

Αναθεμα και αυτο, που βγηκε σημερα, θελει validation

Αυτη η ιστορια βαραει ολο και πιο συχνα

Δηλαδη και DirectX10 να εβγαινε για τα ΧP και αυτο validation θα ηθελε

Link to comment
Share on other sites

Και εγω δε το πιασα αυτο με το wga που λενε τα παιδια...

WGA λεγετε το προγραμματακι που σε βαζει να κατεβασεις η MS για να κανει check τα windows ή τα office. Στην περιπτωση που ενα προγραμμα ζηταει validation δε νομιζω οτι μπλεκετε το wga.

Να τονισω οτι δεν εχω δοκιμασει να περασω κανενα απο τα ie7 ή mp11, οποτε κανω μονο εκτιμησεις.

Link to comment
Share on other sites

1 αρχείο αλλάζεις και κάνει bypass το validation. Σε αφήνει να το εγκαταστήσεις ελεύθερα σε πειρατικά Windows.Παραπάνω δεν λέμε, δεν είναι το κατάλληλο μέρος εδώ. Απλά Google it. :)

Link to comment
Share on other sites

ειναι βεβαια οτι δε διαβαζω τις σωστες οδηγιες γιατι πολυ απλα δε δουλευει !

αν υποτιθεται οτι πρεπει να απενεργοποηθει απο το manage addons το σχετικο addon ..τοτε δε γινεται απολυτως τιποτα !

Link to comment
Share on other sites

προφανως αναφερεστε στο κατι που δεν εχω υποψη μου

πχ ποιο extract ? ποια 3-4 installation ? εχετε προφανως καποιο αρχειο που δεν εχω !

Αnyway... οτι χρειζεται ειναι ενα αρχειακι registry...θα το βρειτε με την ονομασια wpa_regis*ry.rar αν ψαξετε

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ελεος ..... επειδη δεν δινεται λινκ δεν σημαινει οτι ειναι σωστο αυτο που κανετε.

Υπαρχουν και τα πμ ή ακομα πιο ευκολα με μια αναζητηση στο google το βρισκεις ανετα....

Ας σταματησει εδω λοιπον η κουβεντα για το bypass του validation.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παίδες κάτι που με προβλημάτισε: Πήγα να περάσω το wmp το 11 και αφού πέρασα όλα τα στάδια και ήμουν έτοιμος να κατεβάσω το 11 στο τέλος μου φόρτωνε τον 10 το παρατήρησε κανείς αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Google it και βρες το απο καπου.Μια χαρα κανει install απλα κρασαρει με μερικους codec που δουλευανε με τον 10 μια χαρα,οποτε τους κανεις update ή βαζεις αλλον.Η μ@λ@κια ειναι οτι κανει μεγαλη database χωρις επιλογη folder-γενικα φτωχη παραμετροποιηση- και βγαλανε οι μ@λ@κες της microsoft το button δεξια που σου εμφανιζε την playlist με ενα κλικ,ενω αφησανε εκεινο που στην κρυβει.:blink: Παντως ειναι πολυ γρηγοροτερος και χωρις κολληματα στην εναλλαγη των video και με καλυτερη database.

Link to comment
Share on other sites

Ειπα να το βαλω και γω... ετσι για να δω τι καινουργιο προσφαιρει ο wmp11...

περα απο το νεο skin και την Library, εχετε βρει καμια αλλη διαφορα? Ο ιδιος ακριβως μου φαινεται! :fist:

Link to comment
Share on other sites

Σημαντική -θετική- διαφορά που παρατήρησα ήταν ότι ο νέος WMP φορτώνει πολύ γρήγορα...

Ως προς την αλλαγή στη "βιβλιοθήκη" - στη διαχείριση και την εμφάνιση των εγγραφών/καταχωρήσεων, συνολικά τη βρίσκω πετυχημένη...πάντοτε η κατηγοριοποίηση/ταξινόμηση διευκολύνει την αντίληψη ενισχύοντας, συνεπώς, την ευχρηστία...

...αλλά μερικες φορές τρελαίνομαι στο "scroll" για να βρώ τον δισκο ή τον καλλιτέχνη που ψάχνω, καθω΄ς αυξήθηκε το κενό μεταξύ των εγγραφών...

Επίσης, κυκλοφορεί μια συγκεκριμένη έκδοση "Student" των ΧΡ Ρro SP2, η οποία λειτουργεί άψογα ως αυθεντική έκδοση του λειτουργικού...χωρίς σπασίματα και τα τοιαύτα...και δεν υστερεί σε τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.