Jump to content



Labelflash program


Nikos007

Recommended Posts

Με το 6 απο οτι ξερω δε δουλευει το label flash.Παρολα αυτα αν θελεις μπορω να σου στειλω το dll αρχειο που χρειαζεται και βλεπεις.

Θα ηθελα ομως να ξερω σκοπευεις ποτε να χρησημοποιησεις το label flash?

Εχεις δει ποσο κανουν τα δισκακια?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι κατέβασα το Nero 7.5.7.0 (Patch) για να έχω labelflash και το μηνυμα που έβγαλε αφού δοκίμασα εγκατάσταση ήταν ότι δεν είναι συμβατο με την έκδοσή μου...(Το patch ήταν το ελληνικό και εγώ έχω το Nero 7 premium 7.0.1.2 στα ελληνικά) :blink: Καμιά ιδέα ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό πρεπει να βρώ αλλά λίγο που έχω ψάξει στο net δεν το έχω βρει.Θα μου έλυνε το πρόβλημα το patch αλλα δεν παίζει:mad: Βγάζει μήνυμα ασυμβατότητας...Δεν παίζει ούτε το ενσωματωμένο updater του Nero ! Βγάζει σφάλμα και κλείνει!! (Εχω απεγκαταστήσει και ξαναεγκαταστήσει το Nero αλλά τα ίδια!) Οπότε ή format για να λειτουργήσει ο updater ή το dll!! :p

Link to comment
Share on other sites

Βρε "παλουκαρια" δεν χρειαζονται patch κτλ κτλ .....ΑΠΛΑ κατεβαστε το Nero 7.5.7.0 και καντε το install με serial για Premium Edition και ΟΧΙ για την Ultra..... "Αυτοματος" θα αποκτησεται το "δικαιωμα" για LabelFlash-ing :) :) :) ( Εφοσον φυσικα εχετε recorder που να υποστηριζει LabelFlash )

That's it :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από stratos1978

Βρε "παλουκαρια" δεν χρειαζονται patch κτλ κτλ .....ΑΠΛΑ κατεβαστε το Nero 7.5.7.0 και καντε το install με serial για Premium Edition και ΟΧΙ για την Ultra..... "Αυτοματος" θα αποκτησεται το "δικαιωμα" για LabelFlash-ing :) :) :) ( Εφοσον φυσικα εχετε recorder που να υποστηριζει LabelFlash )

That's it :)

Εννοείς αγοράστε υποθέτω ε?

Νταξ, όλοι ξέρουμε 5 πράγματα, αλλά έχουμε αρχίσει να ξεφεύγουμε.

@All: Δώστε 5 € παραπάνω και πάρτε ένα drive σε retail. Θα έχει και το Nero του μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly [Σήμερα, στις 21:11]

Εννοείς αγοράστε υποθέτω ε?

Νταξ, όλοι ξέρουμε 5 πράγματα, αλλά έχουμε αρχίσει να ξεφεύγουμε.

@All: Δώστε 5 παραπάνω και πάρτε ένα drive σε retail. Θα έχει και το Nero του μέσα.

Δεν ειπα "αγοραστε" .....ειπα κατεβαστε το Nero 7.5.7.0 απο το επισημο site του NERO.

Τονισα επεισης να κανουν install με serial για Premium Edition ( τωρα που θα βρουν το serial ;) .....προβλημα τους )

Δεν νομιζω πως διατυπωσα κατι "εσφαλμενο" :nothing: :nothing:

Link to comment
Share on other sites

Εχω βαλει το nero premium. Βρηκα το εικονιδιο για labelburn. Απο κει και περα το χαος. Μαλλον δεν τα εχω καταλαβει καλα. Δεν εχω χρησιμοποιησει ξανα το labelflash οποτε μπορει καποιος να μου εξηγησει πως γινεται? Εγραψα το Dvd με τα αρχεια που ηθελα και μετα πηγα να τυπωσω αυτο που ηθελα πανω αλλα μου λεει οτι δεν εχει χωρο. Το δισκακι το γυριζω αναποδα?

Link to comment
Share on other sites

Πρώτον το ΝΕΡΟ 7 είναι πιο βαρύ από όλα τα νόρτον μαζί.

Δεύτεροντο kabelflash είναι απάτη εκτός από συγκεκριμένες περιπτώσεις. Για να το δοκιμάσετε γράψτε σε ένα ντιβιντι 1-2 ΜΒ και μετά "ζωγραφίστε" το με labelflash από την εγγράψιμη μεριά του. Θα καταλάβετε.

Τρίτον ,βρείτε το dll και περάστε το στην 6άρα έκδοση που πιθανόν ήδη να έχετε...

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα ενα δισκακι verbatim lightscribe αλλα τιποτα. Δεν διαβαζει την επιφανεια χαραξης. Μηπως δεν ειναι συμβατο το δισκακι? Υπαρχει δισκακι που να λεει πανω labelflash?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.