Jump to content


δεν βλεπω εικονα στα βιντεο..!!!!!


cabdik

Recommended Posts

ρε παιδια. εχω ενα μικρο προβλημα. εχω καρτα tv την asus my cinema P7131 dual και την δουλευω με το προγραμμα που ειχε μαζι οταν την αγορασα ( powercinema cyberlink). εχω γραψει λοιπον μια εκπομπη απο την tv. μεχρι πριν 3 μερες ολα καλα. σημερα παω να ανοιξω την εκπομπη και ενω ηχο ακουω κανονικα δεν βλεπω εικονα καθολου. προσπαθησα και με το wmp, αλλα και εκει τπτ. ενω το επαιζε κανονικα και αυτο. (εχω το wmp 11). τι μπορει να φταιει?

Link to comment
Share on other sites

α, δεν δειχνει κανενα απο τα βιντεο που εχω. και με κανενα αλλο προγραμμα. μηπως φταιει κατι στα windows? γιατι χτες μου εκαναν κατι νουμερα!!!! δεν εμπαινε με τιποτα!! μολις εφτανε στο σημειο να ανοιξουν, μου εβγαζε μια μπλε οθονη με κατι κινεζικα και εκανε επανεκκινηση.

Link to comment
Share on other sites

με τους codecs δεν εχεις να κανεις καμια βλακεια.

Απλα κανεις την εγκατασταση οπος και σε αλλα προγραμματα.

Δεν προκειται να εκραγει τπτ.:D

Αν θελεις φορα κανα κρανος καλου κακου :p:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλο θα ηταν να απεγκαταστησεις οτι drivers εχεις περασει μεχρι τωρα και μετα απλα εγκαταστησε το codec pack που εχει στο παραπανω link και λογικα θα εισαι οκ!

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στο K-Lite έχει το G-Spot.

’νοιξε με αυτό το αρχείο video που προσπαθείς να παίξεις και αυτό θα σου δώσει τις πληροφορίες που χρειάζεται: Τι codec θέλει το video και αν τον έχεις.

Επέστρεψε εδώ με τα αποτελέσματα από το G-Spot.

Link to comment
Share on other sites

ωραια. θα το κανω και αυτο. ομως δεν μιλαω για ενα συγκεκριμενο τυπο βιντεο. δεν δειχνει σε κανενος τυπου βιντεο ,εικονα! ουτε στα βιντεακια των ιδιων των windows, ουτε dvd που εβαλα να δω. τελος παντων θα το κοιταξω και αυτο...!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cabdik [Σήμερα, στις 08:25]

οχι, δεν εχω καν συνδεσει ακομη την ΤV. χρησιμοποιω μονο την οθονη του PC.

Για να γινω ποιο κατανοητος...

Αν εχεις επιλεξει απο πουθενα Τηλεοραση+Οθονη...δεν θα βλεπεις βιντεο στο pc..

2404ru7.th.jpg

Κατεβασε και αυτο εδω..βαλτο και δες τι παιζει...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cabdik [Σήμερα, στις 17:55]

κατεβασα και εγκατεστησα το k-lite mega codec pack 1.60 και το τελευταιο update του. τι παραπανω θα εχει αυτο?

Τιποτε παραπανω.Εισαι ΟΚ...

Παιζουν τωρα?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.