Jump to content


VIEWSONIC RFT 22'' VG 2230 WM


fazeriozos

Recommended Posts

Παιδια καλησπερα

λογω οτι η παλια μου 19αρα παρεδωσε πνευμα υστερα απο 4 και κατι χρονια ,αναγκαστικα ψαχνω για οθονη.

Ενδιαφερομαι για το μοντελο της Viewsonic VG 2230 wm.

Την ειδα να παιζει σε γνωστο μου και ομολογω οτι εντυπωσιαστηκα...

Σε τιμη το βρισκω γυρω στα 500 ευροπουλα.

Το περιεργο ειναι οτι δεν μπορω να βρω ενα τεστ απο καποιο γνωστο site και ανησυχω μηπως και κανω λαθος επιλογη.

Οποιος εχει την καλοσυνη και γνωριζει κατι ας με βοηθησει.:nothing:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fazeriozos

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=1205&product=902888

Πράγματι πολύ ενδιαφέρον review.... :p

Αφού την είδες και εντυπωσιάστηκες, τί να το κάνεις το review;

Τα μάτια σου είναι ο καλύτερος κριτής.

Link to comment
Share on other sites

Ο λογος που εδωσα link απο Πλαισιο φιλε Gorillako ειναι οτι την συγκεκριμενη οθονη την ειχα δει μονο στο Greek-shop.de στα 469 μολις ,αλλα οπως ειπε και ο φιλος προηγουμενως τα ματια μας ειναι ο πιο αντικειμενικος κριτης.

Συνεπως αφου την εχει μονο το Πλαισιο στην Ελλαδα τι να κανω να μην ρωτησω?

ΔΕΝ εχω προλαβει να παω σε καταστημα τους να την δω ακομα,review στο Internet ΔΕΝ εχω βρει-μηπως μπορεις να βοηθησεις εσυ?-οποτε σκεφτηκα οτι ισως καποιο παιδι να γνωριζε κατι παραπανω...

Εξαλλου ειναι γεγονος οτι επειδη αγορασα απο το Πλαισιο μια Χ1900ΧΤΧ σε τιμη προσφορας,παντα ειχα τον νου μου για τυχον αλλες προσφορες κοιτωντας συνεχως την ιστοσελιδα τους.

Δεν καταλαβαινω το υφακι σου καθολου.

΄Η επειδη δουλευεις στα Multirama θεωρεις οτι οποιος αναφερεται σε αλλες εταιρειες ειναι εκ του πονηρου?

Στην τελικη εαν η εταιρεια που δουλευεις βγαλει μια καλη προσφορα δεν θα βγεις να ενημερωσεις τα υπολοιπα παιδια στο forum?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fazeriozos

Ο λογος που εδωσα link απο Πλαισιο φιλε Gorillako ειναι οτι την συγκεκριμενη οθονη την ειχα δει μονο στο Greek-shop.de στα 469 μολις ,αλλα οπως ειπε και ο φιλος προηγουμενως τα ματια μας ειναι ο πιο αντικειμενικος κριτης.

Συνεπως αφου την εχει μονο το Πλαισιο στην Ελλαδα τι να κανω να μην ρωτησω?

ΔΕΝ εχω προλαβει να παω σε καταστημα τους να την δω ακομα,review στο Internet ΔΕΝ εχω βρει-μηπως μπορεις να βοηθησεις εσυ?-οποτε σκεφτηκα οτι ισως καποιο παιδι να γνωριζε κατι παραπανω...

Εξαλλου ειναι γεγονος οτι επειδη αγορασα απο το Πλαισιο μια Χ1900ΧΤΧ σε τιμη προσφορας,παντα ειχα τον νου μου για τυχον αλλες προσφορες κοιτωντας συνεχως την ιστοσελιδα τους.

Δεν καταλαβαινω το υφακι σου καθολου.

΄Η επειδη δουλευεις στα Multirama θεωρεις οτι οποιος αναφερεται σε αλλες εταιρειες ειναι εκ του πονηρου?

Στην τελικη εαν η εταιρεια που δουλευεις βγαλει μια καλη προσφορα δεν θα βγεις να ενημερωσεις τα υπολοιπα παιδια στο forum?

Oχο οχι...προς θεου...δεν ειπα οτι κανεις διαφημηση..:) ουτε με ενοχλησε το λινκ που εδωσες..:)

απλα μου εχει κανει εντυπωση που σχεδον τα περισσοτερα θεματα που κανεις-απαντας εχουν να κανουν με το πλαισιο...:)

Το υφος μου δεν εχει κατι..:)...εσυ το παρεξηγησες...:)

Ξερεις και που δουλευω βλεπω..:)

Link to comment
Share on other sites

Οι περισσοτεροι εδω μεσα ξερουν που δουλευεις ,οπως το εχεις αναφερει και εσυ πολλακις σε προηγουμενα Posts.

Δεν εχω επισης καμια διαθεση να ανοιξω εναν ανουσιο διαλογο.

Απλα επειδη αναφερθηκες οτι τα περισσοτερα μου post εχουν θεμα το Πλαισιο,να σου υπενθυμισω οτι ειχαν σχεδον παντα σαν θεμα ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ απο Πλαισιο.

Με αυτη την κινηση,οντας ευνοημενος και εγω (βλεπε Χ1900ΧΤΧ με 299),θεωρησα οτι βοηθησα αρκετο κοσμο απο το φορουμ να κανει καλες αγορες.

Οποιος θελει ας βγει να με διαψευσει.

Θυμισε μου φιλε,εσυ εχεις κανει κατι παρομοιο?:mad:

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται να κανω κατι παρομοιο για να βοηθησω τον κοσμο...εχω βοηθησει πολυ παραπανω απο εσενα με τον τροπο μου..ειμαι χαρουμενος γιάυτο ,και δεν χρειαζεται να το λεω απο δω και απο κει...και να ζητω να με διαψευσουν..

Μερικες αο τις απαντησεις σου δεν εχουν απλα τις προσφορες του πλαισιου...αλλα και την τιμη νεων προιοντων ,ακομα και κωδικους συστηματος(πρωτοτυπο)!

Απο την αλλη εισαι καινουριος εδω και δεν εχεις προλαβει τις επικες μαχες ,ωστε να ηξερες οτι οποιος δουλευει σε καταστημα πληροφορικης και ποσταρει προσφορες...''θεωρειται'' διαφημηση......

bye bye from me...:hi:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου μου δεν ειχα δει καθολου την 2235..

Απλα εχωντας δει την 2230 σε φιλο μου,ο οποιος ομως εχει σχετικα αδυναμο μηχανημα-διοτι δεν χρειαζεται κατι ισχυρο λογω της φυσης της εργασιας του- σε αντιθεση με την δικια μου συνθεση που εχω εγω και ειναι αρκετα ισχυροτερη,φοβαμαι για την ταχυτατα αποκρισης...

Κοιτωντας τωρα την 2235 ωφειλω να παραδεχθω οτι τα εχω μπλεξει διοτι δεν καταλαβαινω την διαφορα εχει με την 2230(700/280/5 ms και οι δυο αντιστοιχα)...

?????

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αρχική απάντηση από Trackman [Σήμερα, στις 12:10]

'Εχω μια για πούλημα

και γιατι δεν την βαζεις αγγελια ? ή ακομα καλυτερα γιατι δεν εστειλες πμ στο παλικαρι ?

Επρεπε να το ποσταρεις ???

.........:mad:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.