Jump to content



Vista και Nvidia Drivers


maverick26

Recommended Posts

Παιδιά ξέρει κανείς αν εχουν βγει κανονικοι Πιστοποιημένοι drives της Nvidia για τα Vista ή τουλάχιστον πότε θα βγούνε?Στο site της Nvidia υπάρχουν κατι beta ακομα. Δεν θα έπρεπε να είχαν βγει είδη μιας και τα Vista έχουν ""κυκλοφορίσει""...:devil:

Link to comment
Share on other sites

Τα Vista ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ κυκλοφορήσει ;) Την προηγούμενη εβδομάδα ήμουν Βαρκελώνη στο TechEd της Microsoft και αυτή τη στιγμή υπάρχει το build 6000 που όμως δε θα είναι το τελικό. Το τελικό θα βγει κάπου στα μέσα Δεκεμβρίου και επίσημα στην αγορά μέσα Γενάρη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard! [Σήμερα, στις 15:02]

Τα Vista ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ κυκλοφορήσει ;) Την προηγούμενη εβδομάδα ήμουν Βαρκελώνη στο TechEd της Microsoft και αυτή τη στιγμή υπάρχει το build 6000 που όμως δε θα είναι το τελικό. Το τελικό θα βγει κάπου στα μέσα Δεκεμβρίου και επίσημα στην αγορά μέσα Γενάρη.

Οπότε αυτό υποθέτω δεν ισχύει;

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να γνωρίζω αν ισχύει, πάντως εγώ από το MSDN δεν έχω πάρει κάτι ακόμα. Από την άλλη, αυτή ήταν η επίσημη απάντηση της ίδιας της M$ κατά την παρουσίαση των Vista στους developers. Αν αλλάξει κάτι, δε μπορώ να το γνωρίζω.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήρθε και η επίσημη ενημέρωση από την Μ$. Ισχύει αυτό που λέμε παραπάνω, ότι δηλαδή θα δοθεί μόνο η ακριβότερη έκδοση και μόνο σε Hardware Manufacturers & Partners. Εμείς θα την έχουμε στις 18 Νοεμβρίου :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.